Як вставити розрив сторінки.

Для оформлення тексту відповідно до потреб користувача в текстовому редакторі Microsoft Office Word передбачені різні інструменти. З їх допомогою можна виконати безліч дій, в тому числі і вставити розрив сторінки в потрібному місці.
Інструкція
1
Відкрийте програму MS Word, створіть документ або відкрийте вже наявний. В програмі розрив сторінки автоматично вставляється при досягненні кінця одного аркуша. Формат (тобто розмір) такого листа можна задати на вкладці «Розмітка сторінки». Знайдіть блок інструментів «Параметри сторінки» та натисніть на кнопку «Розмір». У випадаючому списку клацніть лівою кнопкою миші по назві того формату, який вам підходить.
2
Щоб вставити примусовий розрив сторінки в тексті, відкрийте вкладку «Вставка». В блоці «Сторінки» на панелі інструментів натисніть на кнопку «Розрив сторінки», - він буде вставлений після курсору, і текст, розміщений правіше від курсору, буде переміщений на новий лист. Також вставка розриву можлива з вкладки «Розмітка сторінки». В блоці «Параметри сторінки» натисніть на кнопку «Розриви" і виберіть у контекстному меню пункт «Сторінка». За допомогою даного інструменту ви зможете вибрати точку на аркуші, з якою повинен починатися розрив.
3
Якщо вам потрібно, щоб який-небудь абзац в тексті не розбивався при вставці розриву сторінки, відкрийте вкладку «Розмітка сторінки». В блоці «Абзац» натисніть на кнопку зі стрілкою. Також ви можете виділити потрібний абзац і клікнути по виділенню правою кнопкою миші. Виберіть в контекстному меню пункт «Абзац», - відкриється нове діалогове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Положення на сторінці» та встановіть маркер в поле «Не розривати абзац». Застосуйте нові налаштування кнопкою ОК.
4
В тому випадку, якщо вам потрібно заборонити розрив сторінки між двома пов'язаними (наприклад, за змістом) абзацами, виділіть їх за допомогою миші або клавіш на клавіатурі і знову викличте діалогове вікно «Абзац». На вкладці «Положення на сторінці» встановіть маркер в поле «Не відривати від наступного». У вікні «Абзац» також можна вставити розрив сторінки перед конкретним абзацом. Для цього виділіть потрібний вам абзац і на тій же вкладці «Положення на сторінці» встановіть маркер напроти поля «С нової сторінки». Натисніть на кнопку ОК.