Як збити пуховик після прання.

Не кожен захоче віддати свій пуховик в хімчистку, багато хто віддасть перевагу домашнє прання. Але може виникнути неприємний ефект: пух в «осередках пуховика під час прання збивається в грудки. Після прання пуховик виглядає плоским горбистим, які втратили« товарний вигляд. Проблему можна вирішити взбиванием. Цей спосіб згодиться і тим, у кого пуховик втратив вид в результаті зберігання, особливо якщо для зберігання використовувалися спеціальні мішки, з яких відкачують повітря для економії місця.
Вам знадобиться
  • - сушильна машина;
  • - тенісні м'ячі.
Інструкція
1
Найефективніший і найменш трудомісткий спосіб - збивати пуховик в сушильній машині, завантаживши в неї додатково кілька тенісних м'ячів. Якщо ні м'ячів, знайдіть щось порівнянне за розміром і вагою, наприклад дитячі кубики. М'ячі допомагають збити пух в осередках, не дати йому звалятися в грудки.
2
Виберіть щадний режим сушки з низькою температурою, якщо пуховик просто злежався або після прання вже встиг підсохнути. Якщо ж пуховик мокрий, просушіть його спочатку в стандартному режимі. Якщо потрібний ефект не досягнуто, процедуру можна повторити, краще в щадному режимі.
3
Якщо ні сушки-автомата, скористайтеся звичайною пральною машиною. Збивати пуховик можна в режимі віджимання. Поставте машину на низькі обороти, завантажте все ті ж тенісні м'ячі і віджимайте довго, можна в декілька заходів, поки не досягнете потрібного результату.
4
Пуховик можна збивати і руками, тільки це досить трудомісткий процес. Кожну комірку збивайте окремо, ретельно розправляючи грудки пуху. У міру сушіння періодично збивайте пуховик цілком, як подушку. При належному терпінні і ретельності дій ви зможете привести пуховик в первинний вигляд.
5
До речі, для того щоб пух в пуховику не злежується, ви можете і під час прання завантажити в пральну машину тенісні м'ячі, а потім залишити їх на час віджиму. Процедуру віджиму на низьких оборотах можна повторити 3-4 рази, а потім сушіть пуховик в приміщенні, не вивішуючи на балкон або на вулицю, періодично струшуючи його, щоб пух розподілявся рівномірно. Після сушки ще раз повторіть процедуру віджиму з м'ячиками для посилення ефекту.
Пуховики колись не були поширені серед широких мас, їх спеціально виготовляли для членів арктичних експедицій і високогірних альпіністів. Сьогодні, завдяки своїй легкості, універсальності і практичності, пуховики стали досить популярними серед найрізноманітніших верств населення. Але легкість в шкарпетці зовсім не означає легкості у догляді.
Вам знадобиться
  • - тенісні м'ячики
  • - пральна машина
  • - сушильна машина
Інструкція
1
Необхідність збивання пуховика виникає у його власника у двох випадках - після прання або коли річ дістається з шафи після тривалого зберігання в складеному стані. Особливо сумний вигляд мають пуховики, вийняті з вакуумних мішків, в які їх укладають для економії місця.
2
Найпростіше збити пуховик і розправити сбившийся в ньому пух буде тим господарям, у розпорядженні яких є сушильна машина-автомат. Правда, крім машини їм знадобиться ще набір великих тенісних м'ячиків. Деякі помилково використовують целулоїдні кульки для настільного тенісу, але це в корені неправильно. Вони надто легкі, тому ніякого ефекту від них очікувати не доводиться.
3
Якщо у вас немає можливості зайти в магазин спорттоварів, замініть м'ячики дитячими дерев'яними кубиками або іншими предметами, придатними за вагою та розміром.
4
Завантажте пуховик в машину разом з м'ячами і виберіть потрібний вам режим сушки. Якщо пуховик мокрий після прання, то включите стандартну програму, а якщо просто злежаний, зупиніться на щадному режимі з максимально низькою температурой.По закінченні роботи машинки ви виймете з неї абсолютно повітряний пуховик, що виглядає, як новий.
5
Якщо сушильної машини у вас немає, постарайтеся пошукати її у друзів і знайомих, загляньте в хімчистку. В іншому випадку вам доведеться збивати куртку руками. Робити це потрібно буде дуже ретельно, розбиваючи кожну окрему касету, відділяючи пушинку від пушинки. Час від часу збивайте весь пуховик цілком, як би ви це робили з подушкою. Поступово ви доведете його до потрібного стану.
6
Маленька хитрість: навіть якщо у вас немає сушильної машини, то пральна-то вже точно повинна бути. Відправте до неї пуховик, все ті ж тенісні м'ячики і включіть на віджимання. Не потрібно виставляти занадто велика кількість оборотів, головне в цій справі не сила, а тривалість впливу. Тільки переконайтеся, що в режимі віджимання в вашу машинку все-таки не надходить вода, інакше пуховик доведеться не тільки збивати, але і сушити.
Корисна порада
Сушіть пуховик поблизу джерел тепла, але не кладіть його безпосередньо на радіатор опалення.