Як повернути взуття.

Ви довго вибирали взуття, купили, але вона вам не підійшла. Або ви із задоволенням проносили куплені черевики три дні, а на четверту у них відклеїлась підошва. У такому випадку паніці піддаватися не потрібно. А що дійсно потрібно - так це повернути взуття в магазин.
Інструкція
1
Якщо взуття вам просто не підійшла - за розміром, фасоном, кольором, моделі - ви можете повернути її в магазин протягом 14 днів. Тільки дивіться, щоб взуття було неношені, щоб не були загублені чеки, квитанції, бирки, ярлики тощо, а також фабрична упаковка.
2
Якщо ж пара розвалилася за кілька днів або, наприклад, менше, ніж за три місяці стерла підошва, за законом можна повернути взуття в магазин як браковану. У цьому випадку магазин повинен або усунути дефект, або замінити товар, або, якщо вони не змогли цього зробити протягом 20 днів, просто повернути гроші.
3
Тільки тут магазин може поставити вашу претензію під сумнів, і тоді вам доведеться доводити, що дефект заводський, а не викликаний тим, що ви, наприклад, носили взуття не по сезону або використовували її не за призначенням.
4
Вам не обміняють взуття з механічними пошкодженнями (з опіками або порізами), зі слідами хімічного впливу або іншими дефектами, що виникли з вашої вини. Не варто намагатися самостійно відремонтувати взуття, бо після вашого ремонту взуття назад теж не приймуть.
5
Якщо у магазина виникли сумніви, він має право відправити взуття на експертизу, і якщо виявиться, що дефект утворився все-таки не з вашої вини, магазин повинен замінити товар. Якщо ж вони доведуть що ви, наприклад, виробляли ремонт (окрім заміни набойок або приклеювання профілактичної підметки), взуття вам не поміняють.
6
Які ще бувають дефекти, які за законом вимагають від продавця заміни взуття? Можуть розійтися шви, обсипатися барвник, відійти підошва (більше 3 мм в глибину і 1 см в ширину).
7
Щоб вам повернули гроші, претензію потрібно буде оформити письмово, вказавши всі виявлені дефекти. Складається вона у вільній формі, але обов'язково в двох примірниках, один з яких залишається у вас, а другий ви віддаєте продавцю. Тільки важливо, щоб він обидва примірники підписав, тому що, якщо справа дійде до суду, потрібно, щоб продавець не міг сказати, що ви нічого йому не повідомляли.