Як вшити пояс. вшити пояс в сукні.

До спідниці або штанів пояс досить часто просто пришивають, але не завжди це найвдаліший варіант. Наприклад, на класичній приталенной спідниці красиво виглядає вшитий пояс, особливо якщо він вшитий грамотно, за всіма правилами.
Інструкція
1
Викрійка на пояс зазвичай спеціально до викрийте деталей спідниці не додається. Передбачається, що вона настільки проста, що ви зробите її самі.
2
На виворітній стороні тканини Вичертите просту пряму лінію. Розміри пояса (довжину) вам підкаже ваша викрійка спідниці, плюс потрібен припуск на застібку справа.
3
Потім виміряйте ширину поясу (по вашому бажанню і по ширині спеціальної прокладки, яку легко купити) і зробіть припуски на шви - по 1,5 см з усіх зрізах.
4
До виворітного стороні викроєного пояса пріутюжьте спеціальну прокладку, яку ви обрали в магазині. Вона може називатися бундфікс або флізелін і мати (або не мати) перфоровані краю для зручності вшивання. Верхній край пояса в підсумку виявиться у вас на згині.
5
Далі візьміть спідницю і вшивають пояс. До верхнього краю спідниці приколіть пояс (лицьовою стороною до лицьовій стороні) так, щоб у лівого краю залишився припуск на шов, а у правого - на шов і застібку. Тепер пояс можна прітачать (краще точно по перфорованої лінії).
6
Після цього відверніть пояс вгору і заутюжьте припуски шва приточування на нього. Другий поздовжній припуск заутюжьте на виворітну сторону пояса.
7
Тепер пояс потрібно скласти уздовж навпіл, лицьовою стороною всередину, а кінці сколоти і стачать так, щоб лівий був точно поруч з краєм розрізу спідниці, а правий виступав на ширину застібки. Припуски на шви зріжте поруч з рядком, верхні куточки зрізайте навскоси.
8
І останній крок: вивернути кінці пояса, приколоти внутрішній край над притачним швом і пришити його вручну (або прітачать на машинці, відстрочити його по контуру в край). Коли пояс вшитий, на лівому кінці можна обмітати петлю, а на правому приміряти і пришити ґудзик до застібці.
Корисна порада
Пояс ефектно підкреслить фігуру і додасть виробу завершеність, стане виграшним останнім штрихом.