Як швидко зробити сукню. Як пофарбувати трикотажну кофту.

Щоб поповнити свій гардероб витонченими літніми сукнями, можна не вивчати всі тонкощі складання викрійки. Красиві сукні з легкого матеріалу, підходящі для будь-якого випадку, можна зшити і без неї.
Вам знадобиться
  • - легка тканина;
  • - швейна машина;
  • - атласні стрічки;
  • - майка;
  • - папір;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Для літнього плаття швидкого пошиття знадобиться тонка струмлива тканину, легко утворює м'які складки. Такими властивостями володіє шовк, муслін, сатин, деякі різновиди крепу, білизняний трикотаж і багато інших. Щоб переконатися у відповідності обраної тканини пропонованим вимогам, візьміть край відрізу в руку. Матеріал повинен красиво струмувати, легко сповзаючи з долоні.
2
Розкроїте з матерії прямокутник шириною від двох до трьох метрів, в залежності від вашої статури і від того, наскільки пишними і густими ви хочете зробити на плаття складки. Висота залежить від довжини виробу. Шов на такій сукні буде тільки один - на спинці.
3
Складіть прямокутник навпіл по ширині. На згині відступите від верхнього краю 5-10 см і зробіть надріз для формування декольте. Оформіть весь верхній край куліской. Простягніть в неї дві стрічки. Ззаду ушийте їх кінці в шов спинки. Одягаючи сукню, стрічки, що виходять спереду в центральний розріз, зав'язуйте на шиї. При цьому формуйте витончений бант ззаду чи збоку. Такий же стрічкою підв'яжіть плаття під грудьми.
4
Щоб пошити сукню-сарафан, розстеліть на рівній поверхні великий аркуш білого паперу. Покладіть на нього свою майку і обведіть її по контуру. Додайте навколо готового малюнка лінії майбутньої сукні, що утворюють трапецію. Щоб викрійка була симетричною, вирізуйте шаблон, попередньо склавши його навпіл.
5
Для фігури з видатною грудьми зробіть передній поділ трохи довше. Змітайте вручну плечові і бокові шви. Приміряйте плаття, подправьте і підшийте, якщо буде потрібно, а потім прострочіть на швейній машинці.
6
Обробіть пройми, лінію декольте і нижній зріз вироби. Прострочіть, підвернувши краю, обмітайте зигзагоподібної рядком або обробіть косою Бейко. Прикрасьте плаття квітами з атласних стрічок або мереживами. Також можна пришити до нижнього зрізу і проймах волани.