Як в Excel копіювати формулу.

В процесі роботи в програмі Microsoft Excel іноді виникає необхідність скопіювати формулу в одну або декілька осередків. При цьому потрібне переміщати її з усіма посиланнями і елементами форматування.
Інструкція
1
При переміщенні формули необхідно враховувати, що посилання, що містяться в ній, не будуть змінюватися. Відповідно ви не зможете використати алгоритм формули з новими даними. Щоб перемістити потрібну формулу, виділіть клітинку, в якій вона знаходиться. Потім натисніть на вкладку «Главная» у верхньому меню і виберіть пункт «Буфер обміну» в лівій стороні. В області «Буфера обміну» знайдіть кнопку «Вирізати» і натисніть на неї. Осередок тут же виділиться пунктирною лінією.
2
Якщо ви хочете вставити не тільки формулу, але і її елементи форматування, натисніть на порожню комірку, потім виберіть вкладку «Головна» і розділ «Буфер обміну». Після чого натисніть на «Вставити». У разі переміщення тільки формули натисніть не на саму кнопку «Вставити», а на стрілку поруч з нею. У списку команд виберіть «Спеціальна вставка» і посилання «Формули».
3
Для вирізання і вставки формули можна також використовувати функції самої комірки. Виділіть потрібну формулу, натисніть на лівий верхній кут комірки і потягніть за нього в ту область, в яку ви хочете вставити формулу. Всі потрібні дані будуть повністю переміщені.
4
При копіюванні формули використовується аналогічної алгоритм дій, тільки з деякими відступами. Виділіть клітинку з формулою і в розділі «Буфер обміну» використовуйте кнопку "Копіювати". При вставці формули в іншу комірку натискайте або на функцію «Вставити», або на стрілку поруч з нею і вибирайте пункти «Спеціальна вставка» і «Формули». Якщо потрібно вставити тільки її значення, виберіть в тому ж розділі пункт «Значення».
5
Обов'язково перевірте, що скопійована в нову комірку формула дає необхідний результат. Якщо це не так, змініть тип посилання. Для чого натисніть на поточну комірку, потім виділіть ту посилання, яке слід змінити, і за допомогою F4 призначте її тип.