Як вести уроки англійської.

Англійська мова давно визнаний міжнародною мовою і є однією з базових навчальних дисциплін практично в кожній школі, вузі і навіть дитячий садок. Основам його вивчення і викладання присвячено чимало літератури, особливо при проведенні уроків англійської серед дітей.
Інструкція
1
Щоб максимально ефективно провести урок англійської мови в групі дітей, найкраще побудувати його в ігровій формі. Для цього організуйте один з варіантів гри або використовуйте їх в комплексі, щоб в процесі веселощів і задоволення діти краще запам'ятали матеріал.
2
Насамперед, навчіть дітей деяким простим фразам. Вимовте спочатку фразу «Stand up» та в цей же час встаньте. Діти підуть вашому прикладу, встануть і скажуть ту ж фразу. Потім скажіть «Sit down» і сядьте, вимагаючи від дітей зробити те ж саме. Після чого промовте «Hands up», піднявши руки, і «Hands down», опустивши руки.
3
Як тільки діти кілька разів повторять завчені команди, попросіть вимовити ці фрази самостійно. Запропонуйте також, щоб діти командували своїм сусідам по парті, закріплюючи ефект запам'ятовування. Через пару уроків ускладніть задачу, придумавши команди поскладніше і задіявши вже не пару сусідів по парті, а групу дітей.
4
Перевірте запам'ятовування слів за допомогою простої гри. Відверніться від дітей і кожне вивчене слово повторіть тихим, але досить чітким пошепки. Якщо діти добре знають пройдену лексику, вони почують вас і слідом за вами повторять кожне слово.
5
Пограйте з дітьми в вгадування будь-яких предметів, називаючи їх англійськими іменами. Використовуйте різні теми - від тварин і фруктів до одягу і предметів меблів.
6
Найкращим способом провести урок англійської мови є ігрова сценка. Знайдіть недовгу казку, бажано зі знайомим для дітей сюжетом або придумайте її спільно з учнями. Розподіліть героїв казки згідно бажаннями і здібностям дітей та розіграйте сценку, використовуючи лексику англійської мови. В процесі даної гри діти будуть не тільки веселитися, а й на практиці закріплювати отримані знання, тим самим ефективніше засвоївши англійські слова і фрази.