Як вигідно купити землю.

Купівля земельної ділянки - відмінне вкладення коштів. Іноді вигідно проданий через кілька років після придбання наділ, приносить прибуток набагато більшу, ніж вклади в найвідоміших банках.
Інструкція
1
Щоб вигідно купити землю, шукайте віддалені ділянки на найпопулярніших шосе центральній частині країни. У московському регіоні це західне і північно-західний напрямки. У найближчому майбутньому вільних наділів поблизу столичного міста не залишиться. Вже зараз сотка землі там коштує позамежних грошей. А коли розкуплять останні гектари, почнеться освоєння більш віддалених областей. І тоді ваша ділянка різко зросте в ціні.
2
Якщо ви не плануєте будувати капітальний будинок для постійного місця проживання, придбайте землі сільськогосподарського призначення. Вони коштують набагато дешевше земель поселень, на яких дозволена прописка і проведення центральних комунікацій. А закони цілком можуть змінитися. Нові положення в Земельному Кодексі постійно вживаються Державною Думою, і переклад сільгоспземель в ділянки для поселень цілком імовірно стане можливий. Тоді вони відразу зростуть у ціні, а ваші інвестиції принесуть солідний прибуток.
3
Купуйте ділянки в споруджуваних селищах. Коли будуть зведені всі будинки, проведені комунікації, відкриються магазини, школи, дитячі садки - вартість сотки землі зросте вдвічі, а то і втричі про початкової ціни.
4
Шукайте оголошення про терміновий продаж ділянки. Якщо вам пощастить, і це не виявиться рекламним прийомом, придбати землю можна на 20-30% дешевше звичайної вартості.
5
Найдешевша земля - на рівнинних ділянках. Але вам ніхто не забороняє посадити на купленому наділі саджанці: яблуні, липи, берези, сосни або їли. Ділянки зі зростаючими на них садовими і лісовими деревами коштують дорожче, ніж засіяні однією травою або чагарником.
6
Досить недорого продають ділянки з обтяженням. До них відносяться зони газопроводів, земля під лініями електропередач, природоохоронні землі. Вам це не загрожує ні чим, окрім, можливо, заборони на обладнання колодязя в зоні газопроводу, зведення занадто високого будинку та ін. Всі обмеження можна уточнити в кадастровій палаті. Найчастіше вони не критичні, а ділянка, тим не менш, коштує набагато дешевше.
Вигідно купити квартиру в Москві можна на етапі забудови. Але в цьому випадку потрібно ретельно підійти до вибору компанії, що зводить будинки. Ще недорого можна придбати квадратні метри в будинках під знос. Але в цьому випадку вибирати, де буде знаходитися отримана після розселення будівлі нова квартира, не доводиться.
Інструкція
1
Щоб знайти надійного забудовника, подивіться на сайті новобудов координати компаній, які зводять будинки в сюжеті вас районі. Виберіть тих, хто довше за всіх працює на цьому ринку, у кого є велика кількість зданих будівель, хто будує не в одному місці, а в декількох округах.
2
Відвідайте сайти компаній, почитайте їхню історію. Подивіться, чи немає їх у «чорному списку» забудовників. Цей документ був підготовлений урядом Москви на підставі скарг мешканців столиці та комерційних організацій.
3
Відправляйтеся в офіс компаній, що викликали вашу довіру. Перевірте статутні документи, свідоцтва про реєстрацію, дозволу на забудову та проведення робіт з підключення будинку до центральних комунікацій. Всі документи повинні бути в наявності, і їх дія не повинно закінчуватися раніше, ніж дата, до якої забудовник гарантує повністю здати будинок. Якщо все гаразд, оформляйте договір на придбання квартири на етапі будівництва або документ про пайову участь.
4
Квартиру в будинку під знос знайти непросто. Їх в Москві залишилося не так багато. Зате вартість квадратного метра там набагато нижче. Прозондуйте сайти безкоштовних оголошень. Саме там розміщено максимальну кількість повідомлень про продаж житла.
5
Коли самостійно відшукати відповідне житло не вдалося, зверніться в рієлторськоє агентство. Вони володіють величезною базою квартир, виставлених на продаж. І там є ймовірність знайти потрібний варіант. Але послуги агентів доведеться оплатити. Зазвичай це три - п'ять відсотків від загальної вартості житлоплощі.
Корисна порада
Частина грошей, витрачених на придбання квартири, а саме 13%, можна повернути. Але вартість нерухомості при цьому не повинна перевищувати 2 000 000 рублів. Якщо квадратні метри коштують дорожче, податкове вирахування оформляється тільки з 2 000 000. Отримати його можна в податковій інспекції за місцем постійної реєстрації.