Як не проспати в школу.

Справа не в тому, що неможливо прокинутися, справа в тому, що прокидатися не хочеться. І неможливо себе вмовити. Але, можливо, все-таки можна якось собі допомогти? Зрештою, теж іноді хочеться відчути себе пунктуальним і дисциплінованим, тобто людиною, яка вміє володіти собою і все робити вчасно. Та й входити в клас останнім і в черговий раз вислуховувати моралізаторство НЕ велике задоволення.
Інструкція
1
Скористайтеся трьома способами прокинутися, не зіпсувавши собі самопочуття і настрій на весь день.
2
Прокидайтеся з музикою. Обов'язково є хоч кілька улюблених мелодій, які здатні з самого ранку привести вас в правильне розташування духу. Використовуйте сучасні технічні засоби - будильники, на які можна завантажити улюблену мелодію mp3, мобільні телефони. Ще краще - налаштувати музичний центр, який зіграє вам вранці з нормальним звуком через колонки саме те, що ви готові слухати по кілька разів на день. Скористайтеся безвідмовним способом розбудити себе вранці: включите запис з італійською піснею Volare, від якої вам не те що схопитися, але злетіти захочеться ...
3
Зробіть собі три будильника. Один - поруч. Якщо ви автоматично вимикаєте будильник, то перший вас розбудить, але не зовсім. Другий - так, щоб до нього неможливо було дотягнутися, якщо не вставати з ліжка. І на той випадок, якщо ви проспали і другий будильник, поставте собі третій, ще далі другого. Цей - для глухих, щоб його вже ніяк не проспати.
4
Знайдіть собі прикольний будильник. Зараз таких напридумивали стільки, що все не перерахуєш: одні тікають від вас на колесах або укочуються, як кульки, інші не вимикаються, поки ви не прокинетеся настільки, щоб потрапити лазерним променем в мішень, треті змушують вас вирішувати хитромудрі задачки або відповідати на нетривіальні питання (якщо прокинувся - відповіси, якщо ні - будеш безглуздо тикати в кнопки, поки не прокинешся остаточно). Словом, підкажіть рідним і знайомим, що вам подарувати на день рожденья або на Новий рік.
Корисна порада
І наостанок невеликий рада: спите в добре провітреній кімнаті й не грайте в комп'ютерні ігри до трьох годин ранку. Інакше ніякі будильники не допоможуть.