Як дешевше купити квиток на літак.

Купівля квитків на літак - дороге задоволення. Тому будь-якому збирали в політ людині корисно знати, як чинити, щоб не переплачувати за квиток і не виявитися перед вибором: не летіти зовсім або летіти дорого.
Інструкція
1
Мабуть, найважливіший момент - купувати квиток заздалегідь. Чим раніше ви обдумаєте терміни поїздки, тим краще, особливо якщо вам вдасться це зробити за 2-3 місяці. Дешеві квитки розкуповуються швидше, ніж дорогі, тим більше що вони зазвичай мало чим відрізняються від дорогих, якщо не вважати умов повернення. Тому важливо, щоб ви в своїх планах не сумнівалися.
2
Далі потрібно співвіднести вартість квитка та інші чинники, що впливають на його ціну. Ці питання найкраще обговорювати з досвідченим оператором/авиакассира, який може допомогти вам заощадити і гроші, і сили.
3
Одним з факторів є тривалість перельоту і наявність пересадок. Чим довше ви летите, тим дешевше може бути квиток. Просто тому, що летіти з пересадкою незручно. Але якщо ви готові потерпіти, квиток може виявитися дешевше.
4
Також дешевшим може виявитися квиток з незручним часом прильоту або вильоту або з великим часом очікування в аеропорту при наявності пересадки. Тут знову рішення за вами: що важливіше - час чи гроші?
5
Дешевше купувати квитки туди і назад. Іноді в рази. Також більш дешевими можуть виявитися квитки з прильотом і вильотом в будні дні (найкраще вівторок-середу-четвер). Взагалі ж, якщо ви можете переносити час поїздки в межах дня-двох, це може дати вам серйозну економію коштів, давши можливість вибрати більш дешевий варіант.
6
Іноді варто вилітати з іншого міста або прилітати в сусіднє місто, навіть якщо потім доведеться добиратися до місця на поїзді або іншим наземним транспортом. Наприклад, із Санкт-Петербурга нерідко летіти дорожче, ніж з Москви.
7
І останнє: буває, що ціна залежить і від способу оплати, тому подивіться, чи не можете ви оплатити квиток кредитною карткою або електронними грішми.