Як виплатити премію співробітникам. виплати за підсумками півріччя при звільненні.

Премія - це змінна частина заробітної плати, яка виплачується в якості заохочення за успішну роботу. Її виплата повинна бути внесена у внутрішні правові акти підприємства і закріплена в трудовому договорі кожного співробітника.
Вам знадобиться
  • - внутрішні нормативні акти; - Наказ; - Калькулятор або програма «1С Зарплата і кадри».
Інструкція
1
Якщо ваше підприємство відпрацювало успішно, і ви вирішили виплатити премію всім співробітникам за підсумками місяця, кварталу, півріччя або року, випустіть наказ. При виплаті премії всім співробітникам наказ повинен мати уніфіковану форму № Т-11а, затверджену Держкомстатом РФ. При виплаті премії одному співробітнику випускайте наказ форми № Т-11.
2
Вкажіть П.І.Б. співробітників, номер структурного підрозділу, посада, підстава для видачі премії, суму. При оформленні наказу уніфікованої форми № Т-11а, коли премія видається відразу декільком співробітникам або одному структурному підрозділу, відділу, підстава для видачі можна вказувати спільне.
3
Суму вказуйте на підставі внутрішніх правових актів підприємства. Вона може бути виражена в процентному співвідношенні до окладу або заробітку, а також мати твердий грошовий еквівалент і виплачуватися всім співробітника в однаковій сумі або у твердому грошовому еквіваленті в залежності від посади.
4
Нарахуванням премії займається бухгалтер розрахункової групи. Найчастіше її видача здійснюється в кінці розрахункового періоду, яким може бути календарний місяць, квартал, півріччя або рік і виплати збігаються з видачею другої частини заробітної плати.
5
При виплаті премії у фіксованій сумі до зарплати кожного співробітника додайте певну суму, відніміть прибутковий податок 13%. Якщо премія виплачується у відсотковому співвідношенні, по кожному співробітнику зробіть окремий розрахунок. Наприклад, якщо співробітник одержує 25 000 рублів, а премії вирішено давати 30%, при нарахуванні її сума складе 7500 рублів, але від неї потрібно відняти прибутковий податок 13%. Частина, що залишилася повинна бути видана в якості грошового заохочення.
6
Кожен вид премії, заохочення або винагороди оформляйте окремим наказом. Якщо ви видаєте премію щомісячно, додаткову - щоквартально, за підсумками півріччя або року, випускайте окремий наказ.