Як зав'язати краватку жіночий. завазать жіночий галстук.

В сучасному світі вже ніхто не стверджує, що галстуки - це елементи тільки чоловічого гардероба. Жінки вдало використовують галстуки для завершення ділового образа.Етот цікавий аксесуар використовується і в стилі денді. При цьому варто вибрати краватку однотонний або з великим малюнком. В стилі мілітарі використовуються короткі галстуки . Краватка так само застосовують замість пояса з джинсами, або пов'язавши на руці замість браслета. Найбільш відповідний жінці вузол краватки - це вільний і малий вузол.
Вам знадобиться
  • Галстук
Інструкція
1
Накиньте краватку на шию швом усередину. Вузький кінець повинен бути набагато довший широкого. Розгорніть широкий кінець швом назовні.
2
Перехрестіть кінці краватки. Широкий кінець повинен виявитися зверху. Проведіть широкий кінець над вузьким.
3
Пропустіть широкий кінець за вузол і Протягніть в шийну петлю. Простягніть широкий кінець вперед і Протягніть через верхній шар краваткового вузла.
4
Затяните і розправте вузол.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4w7SJSnnH-8
Зверніть увагу
Насправді зав'язувати жіночий галстук потрібно тими ж вузлами, що і чоловічий, але є деякі особливості. Набагато ефектніше виглядає краватка, зав'язаний складним вузлом, завширшки не більше, ніж 5 см, але для сукні краще підібрати краватку ще меншої ширини. Як зробити з чоловічого краватки жіночий. Простіше простого! Знадобиться чоловічу краватку шириною 5 см, який потрібно зав'язати звичайним вузлом.
Корисна порада
Жінки можуть спокійно носити як вузькі, так і широкі, короткі і довгі галстуки, з діловою формою одягу, звичайної футболкою і навіть платтям. Більш того, пані можуть обмотувати їм свою шию і це буде виглядати, як правильно зав'язаний жіночий галстук! До речі, жіночий галстук не повинен бути довгим. Крім класичних вузлів, жінки можуть закріпити краватку за допомогою брошки, затиску або спробувати інші техніки того, як зав'язати даний аксесуар.
З приходом епохи феменізма жінки відвоювали собі не тільки споконвічно чоловічі права, вони також присвоїли собі право носити спочатку чоловічий одяг, яка в умілих жіночих руках швидко перетворилася на елегантну, витончену і сексуальну. Зрозуміло, прекрасна половина людства не могла обійти такий аксесуар, як краватка.
Інструкція
1
На відміну від чоловічого, у жіночого краватку а немає стількох правил. Дами можуть носити вузькі і широкі, довгі і короткі краватку і, з діловим костюмом, з футболкою або з сукнею. Більш того, вони навіть можуть зав'язувати його не так на шиї!
2
Отже, дівчата можуть зав'язувати шийні хустки тими ж вузлами, що й чоловіки. Надіньте краватку на шию і, притримуючи його вузький кінець, перекладіть над ним широкий з лівого боку на праву. Потім широкий кінець перекладіть назад через ліву сторону і притримайте це в'язання рукою. Покладіть широкий кінець «зашморгу» на праву сторону під вузьким, а потім з задньої сторони через петлю вгору, просунувши спереду через половину вузла. Візьміть знову широкий кінець в руки, просуньте його через петлю і потягніть низ. Тепер, притримуючи вузький кінець, підсуньте вузол до комірця сорочки.
3
Одягніть краватку на шию. Притримуючи вузький кінець, поверніть широкий швом наверх і перехрестите під вузьким. Потім направте широкий кінець вгору, вкладіть в петлю і потягніть в праву сторону і вниз. Міцно притримуючи в'язання, перекиньте широкий кінець над половиною вузла з правої сторони на ліву, просуньте знизу вгору крізь петлю. Вкладіть широкий кінець зверху в петлю останнього в'язання та потягніть вниз. Тепер, притримуючи вузький кінець, можна посунути вузол до комірця.
4
Зав'язуючи краватку , дівчині слід пам'ятати, що вузькі більше аксесуари підходять для суконь, а ось до ділового костюму краще підібрати більш широкий варіант. При цьому він не повинен бути занадто довгим. Якщо краватку звисає нижче пупка, і ви не хочете його обрізати, просто заправте його під блузку, просунувши між гудзиків. Замість класичних вузлів, дама може заколоти його брошкою або скористатися красивим затиском.
5
Носити ці спочатку чоловічі аксесуари можна не тільки на шиї. Просмикніть вузький краватку в отвори для ременя на брюках і зав'яжіть збоку будь-яким вузлом. Стильний ремінь готовий.