Як повернути гроші за квитанцію.

При взаємодії з фізичними та юридичними особами держава стягує різного роду мита і штрафи, які надходять на його дохід. Фізичні, а іноді і юридичні особи здійснюють оплату цих зборів через відділення Ощадбанку за квитанціями. В тому випадку, коли сума була перерахована помилково, ви можете повернути оплату за квитанцією, звернувшись до податкової інспекції, яка веде облік всіх вступників до дохід держави платежів.
Інструкція
1
Напишіть заяву на ім'я керівника податкової інспекції з проханням про повернення помилково перерахованої суми або її частини. До заяви додайте копію паспорта. Якщо вся сума була перерахована помилково, то прикладіть до заяви та оригінали платіжних документів, підтверджуючих факт перерахування. В тому випадку, коли ви хочете повернути тільки частину грошей, додайте копію квитанції, яка повинна бути завірена розрахункової організацією, який здійснив цей платіж.
2
В заяві обов'язково вкажіть реквізити свого особового або банківського рахунку, свою поштову адресу або адресу електронної пошти, контактний телефон. Щоб отримати гроші на діючий рахунок в Ощадбанку, в пакет документів вкладіть ксерокопію першого аркуша вашої ощадної книжки. Якщо ви - довірена особа, що діє від імені підприємства, прикладіть до пакету документів копію завіреної нотаріусом довіреності.
3
Ст. 333.40 Податкового Кодексу РФ регламентує повернення коштів, які були сплачені платіжним дорученням або квитанцією Ощадбанку. Ви отримаєте свої гроші в тому випадку, коли було сплачено більше, ніж це передбачено чинним законодавством, сплачено за дії, які не обкладаються державним митом, або вами була помилково перерахована сума за дії, які вам не потрібні були. Використовуйте одну з цих формулювань в тексті заяви як підставу для повернення грошей по квитанції.
4
Згідно п.3 ст.333.40 НК РФ, написати заяву про повернення помилково перерахованих грошей ви можете протягом трьох років з дня сплати цієї суми. Повернути її вам повинні не пізніше, ніж через місяць з дня подачі заяви. В тому випадку, коли до заяви не будуть докладені всі необхідні документи, податковий орган повинен не пізніше, ніж через 5 робочих днів вислати на вашу адресу повідомлення і вказати, які вимоги вами були не виконані. Доповніть пакет документів і очікуйте надходження грошей на вказаний в заяві банківський рахунок.