Як домашніми засобами відбілити зуби.

Перед тим як почати відбілювання зубів самостійно, проконсультуйтеся зі стоматологом. Він повинен провести тест на чутливість і структуру емалі, адже деякі домашні засоби протипоказані при захворюваннях ясен і пухкого покриття зуба. У кабінеті вам можуть підібрати і спеціальну капу з м'якого пластику, яку ви будете наповнювати гелем для відбілювання.
Вам знадобиться
  • - харчова сода;
  • - перекис водню;
  • - відбілюючий гель;
  • - капа;
  • - відбілюючий стик;
  • - відбілюючі клейкі смужки;
  • - відбілююча паста;
  • - полуниця і яблука.
Інструкція
1
Отбеливающий гель, яким заповнюється капа, містить розчин пероксиду карбаміду або пероксиду водню. Носити такий виріб можна тільки годину, якщо зуби мають високу чутливість емалі. Результат буде помітний через два тижні, ефект досить стійкий. Але і мінусів у такого методу достатньо - емаль руйнується, з'являється роздратування ясен. Неприємних наслідків буде менше, якщо вибрати гель з вмістом перекису 3% і менше.
2
Є й спеціальні клейкі смужки, просочені відбілювачем, їх потрібно наклеювати на зуби. Це зручно робити на ніч. Засіб на смужках не така їдке, але мінус його в тому, що виступаючі частини зубів будуть відбілюватися краще, ніж впадинки між ними.
3
Придбайте спеціальний гель, який потрібно нанести щіткою. Він застигне і залишиться на зубах, поки не розчиниться слиною. Для помітного результату потрібно не менше двох тижнів.
4
Запитайте в аптеці осветляющий гель в стіках. Видаляти його потрібно вже через п'ять хвилин. Освітлити всі зуби він не зможе, але видалить темні плями від вина, чаю, кави і сигарет.
5
Не беріть першу ж відбілюючі пасту, що попадеться вам на очі. Ці засоби на основі соди, крейди та інших абразивів просто знімуть утворився на зубах наліт. Якщо паста виготовлена на основі хімічних агентів, вона делікатно розщепить білкову структуру нальоту і не зашкодить емалі. Чергуйте відбілюючі пасти зі звичайними.
6
Найприємнішими, безпечними і смачними засобами є полуниця і яблука. Можна протирати ягодами зуби, полоскати рот свіжовіджатими соками або приготувати пюре і чистити їм зуби. Відбудеться легке освітлення емалі за рахунок містяться в плодах рослинних кислот.
7
Полоскайте порожнину рота содою раз на тиждень. Протирайте зуби ватними паличками, змоченими в перекису водню. Використовуйте по черзі кілька засобів, щоб домогтися кращого ефекту. Намагайтеся пити напої, які фарбують емаль зубів, через соломинку.
Зверніть увагу
Відбілюючі капи ціна вирішує все. Гель для відбілювання зубів відгуки. Люди, які спробували у використанні капи для відбілювання зубів залишили свої відгуки. Давно відомо, що «скільки людей, стільки й думок». Тому, щоб мати уявлення про капах для відбілювання зубів від звичайних людей, достатньо прочитати цей розділ і відгуки.
Корисна порада
Завдяки формуванню стабільної плівки при нанесенні на поверхню зубів, гель забезпечує поступове проникнення активних компонентів в тканини зуба. Результати застосування: - Відновлює мінеральну насиченість зубів, що підвищує стійкість зубів до карієсу. - Поліпшується зовнішній вигляд зубів (колір і блиск) без використання відбілюючих методик. - Знижується підвищена чутливість зубів. Відгук: Після 2-х тижневого відбілювання, у мене стали зуби реагувати на холодній і гаряче.