Як визначити, ким стане ваша дитина.

Ще на етапі вагітності багато батьків люблять уявляти собі майбутнє їхнього малюка. Яка у нього буде зовнішність, який характер, буде він любити точні науки, як тато, або гуманітарні, як мама, ким він буде, коли виросте. Існує кілька способів визначити майбутню професію малюка.
Інструкція
1
Маленькі діти й самі охоче говорять, ким вони стануть, коли виростуть. Найчастіше серед професій фігурують лікарі, вчителі, космонавти, міліціонери. Відбувається так тому, що вибір спеціальностей, відомих дитині, невеликий. Розширюйте кругозір малюка, розповідайте йому про існуючі професіях. Якщо є можливість, приводите його в гості до приятелів на завод, в лабораторію, в ювелірну майстерню, щоб він сам міг побачити, як ще можуть працювати люди. І тоді вам не доведеться гадати, ким захоче стати ваше чадо, воно саме повідомить вам про це.
2
Зверніть увагу, які ігри воліє ваша дитина. Плюшеві іграшки зазвичай вибирають майбутні гуманітарії - журналісти, філологи, соціальні працівники. В солдатиків грають люди з лідерськими задатками, адже командувати нехай навіть іграшкової армією - непросто. Збирати конструктор воліють люди з логічним складом розуму - майбутні математики, програмісти, системні адміністратори. Ну а якщо малюк серед усіх іграшок вибирає динозаврів, швидше за все, серед його інтересів будуть значитися природні науки.
3
У Кореї існує традиція визначати долю дитини, коли тому виповнюється рік. На невисокий столик кладуть різні предмети, які позначають професії - кисть, котушку ниток, іграшковий меч, книгу. Сучасні корейці також можуть покласти ноутбук, фонендоскоп, мікрофон. Потім дитині дозволяють підійти до столу і взяти один предмет. Якщо малюк схопить кисть - стане письменником, нитки - кравцем, іграшковий меч - хоробрим воїном, книгу - вченим. Дитина, який вибрав ноутбук, буде програмістом, фонендоскоп - лікарем, а мікрофон - популярним співаком.
4
Якщо ваше чадо не може визначити професію, проведіть з ним нехитрий тест. Запропонуйте їй намалювати ідеального з його точки зору людини. Як ця людина виглядає, де живе, ким працює? Придивіться до малюнка уважніше, адже малюк намалював ідеального себе. Тепер ви знаєте, в якому напрямку потрібно допомагати розвиватися вашій дитині.