Як оригінально подарувати подарунок дитині.

Діти люблять подарунки та сюрпризи. Але можна зробити вечір ще більш цікавим і святковим: не просто подарувати подарунок, а піднести його оригінально, так, щоб маленькій людині це доставило більше задоволення, ніж сам сюрприз.
Вам знадобиться
  • - подарунок;
  • - костюм казкового героя;
  • - кросворд;
  • - клубок ниток;
  • - цукерки або горішки ;
  • - повітряні кулі.
Інструкція
1
Напевно у вашого сина чи дочки є улюблені персонажі. Домовтеся з ким-небудь з друзів, щоб той переодягнувся героєм книги, фільму або коміксу та вручив подарунок вашому малюкові. Якщо ви не можете дістати костюм людини-павука на дорослий розмір, підкладіть дитині подарунок під подушку, поки він спить, а на ранок розкажіть, що знаменитий герой приходив привітати маленького іменинника, але не став його будити і залишив подарунок.
2
Діти люблять вирішувати загадки і головоломки. Складіть невеликий кросворд, після успішного розгадування якого малюк отримає слово, що підказує йому, де захований подарунок. Також ви можете накреслити карту квартири, позначивши хрестиками місця, куди ви заховали сюрпризи для дитини.
3
Герої казок знаходять вірний шлях, слідуючи за ниткою клубка або йдучи по дорозі з хлібних крихт. Покладіть подарунок у тайник, прив'язавши до нього нитку, а потім пройдіться з клубком по всій квартирі, старанно обплутуючи ніжки столів і табуреток. Вашому малюкові доведеться постаратися, шукаючи дорогу в лабіринті ниток. Також шлях до подарунка можна викласти горішками або цукерками.
4
Надуйте повітряні кульки, складіть їх у містку коробку і сховайте серед них подарунок. Прокинувшись вранці, малюк напевно зрадіє, побачивши безліч куль, а пошук подарунка серед них перетвориться на захоплюючу гру.
5
З самими маленькими дітьми можна пограти у відому гру «гаряче-холодно». Дитина ходить по квартирі в пошуках подарунка, а ви допомагаєте йому словами «холодно», «тепліше», «гаряче» по мірі його наближення до схованки.
6
На ім'я вашої дитини (або батьків) може прийти справжнісінька посилка. Малюк отримає масу задоволення, забираючи з пошти важку коробку і розпаковуючи її. Такий подарунок можна також уявити, як прийшов від улюбленого героя або з казкової країни.