Як відіпрати плями від банана. Як вивести з одягу плями від бананів.

Банани залишають на одязі стійкі коричневі плями, які неможливо видалити за допомогою звичайного прання. Тому перед її проведенням плями потрібно ретельно обробити за допомогою спеціальних засобів, призначених для виведення складних забруднень.
Вам знадобиться
  • - мило «Антіпятін»;
  • - господарське мило;
  • - плямовивідники;
  • - пральний порошок.
Інструкція
1
Якщо ви або ваша дитина випадково забруднилися бананом, негайно приступайте до видалення плям. Якщо свіжі забруднення ще якось можна видалити, то засохлі коричневі плями неможливо вивести практично нічим.
2
Рясно змочіть забруднене виріб, ретельно потріть всі проблемні місця милом під торговою назвою «Антіпятін». Воно допомагає впоратися навіть з найскладнішими плямами, і ви без особливих зусиль відіпрати бананові забруднення. Спосіб застосування такої: ретельно намильте проблемні місця, покладіть виріб в теплу воду з температурою не вище 40 градусів. Через 1 годину знову намильте «Антіпятін» всі забруднення, ще через одну годину все ретельно прополощіть, завантажте в пральну машину і виперіть звичайним способом, призначеним для даного виду тканин.
3
Ще один спосіб - це використання звичайного господарського мила, яке продається в супермаркетах господарських товарів, має темно-коричневий, майже чорний колір і справляється із забрудненнями від банана нітрохи не гірше, ніж спеціальне мило «Антіпятін». Спосіб застосування нічим не відрізняється. Ретельно намильте місця забруднень, занурте тканину в воду, через 1-2 години повторіть обробку, прополощіть виріб, виперіть в пральній машині.
4
Обілювачі типу «Ваніш» або «Ас» теж допомагають впоратися зі складними забрудненнями. Нанесіть розведену кашку на пляму, залиште на 30 хвилин, додайте 1-2 мірних ложки порошку при пранні. Якщо з першого разу забруднення на виробах віддалилися не повністю, повторіть обробку.
5
В господарських магазинах продається вельми дешеве універсальний засіб для видалення плям під торговою назвою «Паста хвилинка». Вона без зусиль справляється із забрудненнями від банана, не псує тканину. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією від виробника, строго їй слідуйте. Після нанесення залиште пасту на тканини, через вказаний час прополощіть і виперіть виріб звичайним способом.