Як полегшити біль при остеохондрозі.

Біль при остеохондрозі може бути не просто сильною, а нестерпним. Щоб полегшити її, не потрібно пити жменями знеболюючі препарати, тим більше без призначення лікаря. Проводьте ряд процедур, які в найкоротші терміни знімуть всі неприємні відчуття і відновлять рухливість скелета.
Вам знадобиться
  • - нестероїдні препарати і креми;
  • - гірчичники;
  • - морська сіль;
  • - мазь зі зміїним або бджолиною отрутою.
Інструкція
1
Зверніться до лікарні, щоб вам призначили нестероїдні протизапальні засоби. Приймати «Брав», «Анальгін» і аналогічні препарати безглуздо, вони знімають біль лише на час. Нестероїдні таблетки не тільки допомагають полегшити стан, але і відновлюють рухливість. При курсовому лікуванні можна досягти повної ремісії хвороби.
2
Змащуйте хворе місце зігріваючими мазями. Підійде як звичайна «Зірочка», так і скипидарна мазь. Якщо фахівець порекомендував вам «Фастум-гель», «Диклофенак» або інші лікувальні мазі, використовуйте їх. Вивчіть інструкцію, важливо не наносити на шкіру більше засобу, ніж рекомендовано. Активні компоненти вбираються в кров, тому при недотриманні дозування можливе отруєння.
3
При остеохондрозі непогано допомагають креми зі зміїним або бджолиною отрутою. Купити їх ви можете в будь-якій аптеці і без рецепта, але проконсультуватися з медиком все ж не завадить. Так як до складу подібних засобів входять отрути, можуть з'явитися алергічні реакції - будьте обережні.
4
Ставте гірчичники на хворе місце. Тримайте їх близько 10 хвилин. Процедуру проводите кілька разів на день. Якщо у вас чутлива шкіра, робіть прогрівання сухим теплом. Для цього використовуйте електричну грілку або розпечену і пересипану в шаль сіль (сформуйте щось на зразок подушечки).
5
Морська сіль повністю оздоровлює кісткову систему за рахунок вмісту в своєму складі величезної кількості корисних мікроелементів, а зокрема кальцію. Приймайте ванну перед сном - на 50-70 літрів близько 1,5 кг солі. При остеохондрозі вода повинна досягати 37 градусів, щоб відбувалося і прогрівання.
6
Якщо біль не вщухає, йдіть на повторний прийом до лікаря. Можливо, що вам призначать стаціонарне лікування і проведення блокад, які знімуть неприємні відчуття.