Як відновити захисний код.

Захисний код, встановлений в мобільних телефонах - це засіб, який запобігає несанкціонованому доступу до ресурсів вашого телефону. Крім того, цей код потрібно вводити для здійснення деяких операцій з телефоном. Якщо раптом ви забули код, його можна відновити. Розглянемо таку ситуацію на прикладі марки Nokia.
Вам знадобиться
  • - інструкція до телефону.
Інструкція
1
Ви можете спробувати ввести стандартний захисний код, встановлений заводом-виготовлювачем того чи іншого мобільного пристрою. Це працює не тільки з телефонами Nokia. Так ось, за замовчуванням це код 0000, 12345 або подібні комбінації.
2
Пам'ятайте, що захисний код, на відміну від pin-коду, можна вводити необмежену кількість разів, не боячись, що телефон заблокується. Однак актуальний цей варіант тільки в тому випадку, якщо ви захисний код ні разу не міняли.
3
Можна скористатися інструкцією до телефону, щоб подивитися в пункті «Безпека», який код встановлений виробником за замовчуванням. Якщо інструкція відсутня, тоді скачайте її з офіційного сайту компанії-виробника вашого телефону. Можете подивитися і на інших спеціалізованих сайтах.
4
Вводити код безпеки може знадобитися, щоб встановити захист на той чи інший файл у вашому мобільному пристрої, скинути настройки на заводські, виконати якісь інші операції, що стосуються управління телефоном. Тому поставтеся серйозно до вибору захисного пароля - постарайтеся, щоб він не був банальним, але в той же час, щоб ви самі могли його швидко запам'ятати.
5
Якщо згадати пароль ви так і не змогли, віддайте ваш мобільний пристрій в сервісний центр - фахівці подбають про скидання коду. У рідкісних випадках дана проблема вирішується за допомогою перепрошивки мобільного телефону. Однак у цьому випадку потрібно правильно підібрати програму, яка підійде саме до вашої моделі телефону.
6
Краще не ризикувати, виконуючи перепрошивку самостійно. Довірте цю операцію фахівцям сервісного центру, інакше може статися, що вам все одно доведеться до них звертатися для виправлення тих пошкоджень, які могла нанести перепрошивка.
7
Є такі програми, які спеціально були зроблені для підбору паролів. Як вони діють: ви вводите ті цифри, які могли входити до складу забутого вами захисного коду, а програма автоматично згенерує можливі комбінації з їх участю. Правда, це може зайняти певний (можливо, тривале) час. Однак коли ви почнете дивитися результати, може бути, ви швидко згадайте пароль.