Як відкрити магазин.

Зайнятися торговельною діяльністю - приваблива ідея для багатьох початківців підприємців. На початку шляху є резон спробувати себе у виїзній торгівлі або продажах в масштабах невеликого торгового місця. Відкриття власного магазину - наступний етап.
Інструкція
1
По-перше, тверезо оцініть свої фінансові можливості. Відкриття магазину - витратний процес. Придбання власного приміщення або оренда, закупівля товару, підбір персоналу, податки, маркетинг і реклама - все це потребуватиме значних вкладень.
2
Якщо у вас немає готівки, продумайте і прорахуйте, у скільки обійдеться залучення кредитних ресурсів (оформлення цільового кредиту на розвиток торгового бізнесу).
3
Дуже важливий попередній маркетинговий аналіз ринкової ситуації в обраній вами торговельній сфері. Оцініть перспективи продажів вашого товару, вивчивши ринок збуту, стан конкурентного середовища. Робіть наголос на тих потенційних клієнтів, які дадуть стабільні продажі товару з мінімальною націнкою. Пам'ятайте: іноді вигідніше працювати з покупцями на межі рентабельності, ніж не мати постійного грошового потоку.
4
Продумайте майбутній асортимент ваших продуктів. В їх лінійці повинен бути і т.зв. високомаржінальний товар, але його кількість повинна бути обмежена рівнем попиту. В майбутньому вам доведеться регулярно коригувати асортимент, відстежуючи ринкову ситуацію.
5
Розглядаючи питання про торгові націнки, скористайтеся такими рекомендаціями: а) встановіть максимальний верхній і нижній рівень націнки на товар; б) в обраному діапазоні визначте націнку в залежності від попиту; в) призначте ціни на самі ходові товари нижче, ніж у конкурентів; г) запропонуєте спеціальні знижки постійним покупцям; д) передбачте бонуси для покупців-оптовиків.
6
Важливий момент - підбір кадрів. Послуги рекрутингового агентства, запрошення знайомих, залучення фахівців з оголошенням - варіантів багато. Непорушне правило: приймайте людей з випробувальним терміном. Це позбавить вас від проблем зі звільненням «баласту» навіть по вагомим підставах. За Трудовим кодексом, наприклад, звільнити постійного працівника (особливо самотню жінку, яка виховує неповнолітніх дітей) складно.
7
Не забувайте про те, що і відкриття магазину, і його робота в подальшому мають підтримуватися рекламою і PR. На ці цілі може йти від 5 до 35% загальних витрат. Якщо ви не покладаєтеся на власні компетенції в цій галузі, найміть для «розкрутки» магазину професіоналів.
8
Врахуйте, що успішні продажі в вашому магазині з першого дня залежатимуть від якості товарів. Золоте правило: «Не продавай того, чого не купив би сам». Подбайте заздалегідь про взаємовигідну співпрацю з надійними постачальниками.
9
Плануючи відкрити магазин, обов'язково вивчіть всі системи оподаткування, які можуть бути використані при організації торговельної діяльності. Можливо, ви займетеся і виїзною торгівлею, і торгівлею через інтернет. Інформацію про майбутнє податковому навантаженні потрібно проаналізувати заздалегідь.
10
Якщо при оренді торгової площі вам важко визначити, чи буде це повноцінний магазин або тільки торгове місце, зверніться до Податкового кодексу. В ст. 346.27 НК РФ дано основні ознаки магазину як об'єкта торгівлі. В їх числі - наявність підсобних, адміністративно-побутових приміщень, а також приміщень, де товар буде прийматися, зберігатися і готуватися до продажу.