Як вести новорічну програму.

Від новорічного вечора чекають багато сюрпризів, радісного спілкування та хорошою, якісно виконаної програми. Ведучий повинен не просто утримати увагу аудиторії, а й заохотило активно святкувати і приймати участь у всіляких конкурсах та іграх. Тому вести новорічну програму необхідно за заздалегідь відрепетирували сценарієм з урахуванням настрою аудиторії.
Вам знадобиться
  • - сценарій;
  • - костюм, який підходить до теми свята;
  • - папка ведучого;
  • - святкові номери;
  • - презенти для учасників конкурсів;
  • - святкова атрибутика.
Інструкція
1
Напишіть оригінальний сценарій для проведення новорічної програми. Чітко визначте тему, ідею свята, добре представляйте свою аудиторію. Наприклад, маленьким дітям буде цікаво казкову подорож. Його добре сприймуть і дорослі глядачі на новорічному корпоративі, тільки слова для них треба підібрати зовсім інші. А ще краще - іншу форму, наприклад, Новий рік в радянському стилі або бал-маскарад на Гаваях.
2
Включіть в сценарій новорічної програми різні конкурси та ігри для глядачів. Вони можуть бути як колективними, так і індивідуальними. Підготуйте невеликі тематичні презенти: свічники, ялинкові іграшки, магнітики з символами приходить року.
3
Виберіть відповідний святу і тематиці сценарію костюм для ведення новорічної програми. Можете взяти його на прокат в спеціальному ательє, купити або пошити. Зовнішній вигляд ведучого дуже важливий для створення святкової атмосфери, заволодіння увагою і симпатією глядачів.
4
З самого початку прагнете викликати інтерес до подій. При цьому абсолютно не обов'язково тут же нав'язувати конкурси та розваги. Будьте чутливі до аудиторії: в будь-який момент може знадобитися відходження від заготовленого сценарію. Уміння професійно вийти з будь-якої складної ситуації - важлива якість для гарного ведучого.
5
Будьте готові до негативного ставлення з боку деяких глядачів. Вам можуть свідомо заважати вести новорічну програму. Найправильніше в такому випадку - не вступати в полеміку з порушником спокою, а ввічливо його ігнорувати, працюючи з рештою аудиторією. При виникненні надзвичайної ситуації м'яко осадіть його жартом, яка викличе сміх у решти глядачів. Найчастіше така тактика допомагає швидко осадити нетверезого порушника.
6
Вашими головними соратниками повинні стати посмішка, відповідна музика і іскрометні жарти. Також важливо вміти швидко реагувати на яка складається за столиками атмосферу. Краще опустити кілька ігор, якщо глядачі хочуть більше часу провести за спілкуванням. Трохи пізніше, коли аудиторія розслабиться, ви встигнете надолужити згаяне.