Як вставити навушники в комп'ютер. Як підключити навушники без мікрофону до комп'ютера.

Сучасне життя уявити без комп'ютера неможливо. Можна друкувати документи, слухати музику і дивитися 3d-фільми. Багато користувачів купують комп'ютери в повній і необхідної комплектації, а збіркою займаються хлопці з техпідтримки. Однак коли справа доходить до того, щоб самостійно щось під'єднати, виникають питання. Наприклад, ви хочете насолодитися красою музики у своїх нових навушниках, але для початку їх треба приєднати до комп'ютера.
Інструкція
1
Більшість навушників використовують технологію підключення через аналоговий вхід mini jack 3.5mm. Якщо ваші навушники забезпечені таким штекером, значить, справа за малим - знайти потрібний роз'єм. Це маленький отвір, забарвлене по краях в зелений колір. Якщо у вас вбудована або змінна внутрішня звукова карта, значить, роз'єми (від трьох і більше) будуть знаходитися на задній частині системного блоку. За умови, що у вас підключені колонки, знайти цей роз'єм не складе труднощів, оскільки колонки і навушники під'єднуються в один і той же аналоговий аудіо-вихід. Просто висуньте шнур від колонок і вставте навушники.
2
Деякі колонки обладнані вбудованими додатковими роз'ємами, дублюючими функціонал на аудіо-карті. Якщо на одній з колонок є роз'єм (нехай навіть чорного кольору), на якому зображені навушники - це те, що ви шукайте. Сміливо вставляйте - працювати будуть. У разі якщо є кілька роз'ємів, вони обов'язково пофарбовані в різні кольори. Знайдіть вищезгаданий зелений і спробуйте підключити до нього. Додаткові роз'єми можуть перебувати також на передній панелі системного блоку.
3
Дії, а описані в перших двох кроках, проводяться за умови, що у вас зовнішня звукова карта.
4
Якщо у вас встановлено фірмове програмне забезпечення для аудіо-карти, воно може дозволити визначити підключення і відключення навушників в той чи інший роз'єм.
5
Якщо ви користуєтеся бездротовими навушниками, напевно у вас повинен бути USB-передавач. Підключіть його у вільний USB-порт, почекайте, поки він визначиться системою. Коли в треї з'явиться інформація про те, що обладнання визначено, починайте ним користуватися. Якщо разом з такими навушниками йде диск з програмним забезпеченням, встановіть спочатку його. У вас повинен з'явитися значок на робочому столі, клікнувши по якому, ви зможете включити і налаштувати навушники.