Як повернути взуття з браком.

При виявленні браку або дефекту в придбаній взуття її можна повернути продавцеві і обміняти на нову пару, на іншу модель з доплатою або отримати назад кошти. Якщо шлюб виявився не відразу, а в процесі експлуатації, товар можна повернути, дотримуючись певних правил.
Вам знадобиться
  • - заява продавцеві;
  • - акт проведеної експертизи;
  • - чек;
  • - упаковка;
  • - заява в суд .
Інструкція
1
Якщо ви купили нову пару взуття і не помітили дефекту або виявили брак в процесі експлуатації, зверніться до продавця в магазин, в якому ви купували взуття.
2
Туфлі, чоботи, кросівки, босоніжки або інша придбана взуття повинні бути чистими і сухими, запакованими в упаковку. Ви зобов'язані зберегти чек, в якому стоїть номер касового апарату, підпис продавця та найменування відпущеного товару.
3
Відсутність чека або упаковки не є приводом відмовити вам в обміні або поверненні коштів, однак продавець може вам заявити, що взуття придбана не в його магазині, і ви не зможете підтвердити факт покупки, не маючи доказів у вигляді чека або заводської упаковки. Але якщо у вас є свідки, готові дати свідчення, що покупка здійснена в магазині, в якому ви вимагаєте обміняти взуття або повернути кошти, навряд чи якийсь продавець буде пускатися в суперечку з цього приводу.
4
Продавець зобов'язаний відправити взуття на експертизу для підтвердження заводського браку. Якщо експертиза, проведена продавцем, дала висновок, що шлюб не заводський та взуття втратила свої якості в процесі неправильної експлуатації, ви маєте право звернутися в ліцензовану компанію і провести незалежну експертизу за свій рахунок. Висновок незалежних експертів пред'явіть продавцю.
5
Здати взуття можна протягом 14 днів, не пояснюючи причини, по якій вам стала не потрібна покупка. Продавець дає гарантію на товар, дійсна вона протягом 1 місяця з початку сезону, для якого призначена взуття. Але оформити повернення можна протягом двох років, якщо взуття не має слідів інтенсивної експлуатації, не подряпана і не зношена.
6
У разі якщо продавець відмовляється міняти вам бракований товар або повертати грошові кошти, отримаєте від нього письмове підтвердження даного факту і зверніться з позовною заявою до арбітражного суду. Хоча рідко який продавець доводить справу до судового розгляду, так як працівники торгівлі добре знайомі з законом про захист прав споживачів, який стоїть на боці покупця/Так що ви без особливих зусиль замініть взуття якісним товаром або отримайте назад грошові кошти.