Як відформатувати модем.

Для початку варто відзначити, що вираз «відформатувати модем» не має сенсу, оскільки це не вінчестер. Модем можна відновити, якщо він вийшов з ладу. Тому якщо він дає збої, не викидайте його, по крайней мере, до тих пір, поки не переконаєтеся, що пристрій вже відновленню не підлягає.
Інструкція
1
Розглянемо ситуацію з конкретною різновидом даних пристроїв - USB-модемами, працюючими за допомогою використання sim-карт мобільних телефонів - і операційною системою Windows XP, найпоширенішою.
2
Спочатку викличте меню «Пуск» натисканням лівої кнопки миші по відповідній кнопці в нижньому лівому куті екрану. З відкрився меню виберіть пункт «Мій комп'ютер», клацнувши по ньому правою кнопкою миші. Відкриється список команд - вам потрібна з них найостанніша, яка називається «Властивості».
3
Відкрийте вкладку під назвою «Диспетчер пристроїв», після чого з'явиться віконце з обладнанням, підключеним на даний момент. Виберіть у ньому ваш модем і відкрийте його властивості.
4
У кожної компанії-провайдера є своя служба техпідтримки. Наприклад, якщо ви користуєтеся послугами оператора «Мегафон», номер, за яким потрібно зателефонувати, буде таким: 0500. Звернувшись до служби техпідтримки, дізнайтеся, якими мають бути настройки у вашого USB-модема, не забувши вказати, яка в нього модель. Введіть отримані дані в пункті «Властивості», після чого їх збережіть. Створіть підключення з новими параметрами.
5
Якщо цей спосіб не увінчався успіхом, тоді спробуйте наступний варіант. Визначте модель USB-модема, дізнавшись дану інформацію з інструкції до пристрою або подивившись на сам пристрій - на ньому повинна бути наклейка з потрібною інформацією.
6
Далі скачайте з інтернету необхідну програму для прошивки пристрою. Майте на увазі, що прошивка модема повинна виконуватися на тому ПК, на якому встановлена ОС із сімейства Windows.
7
Завантаживши прошивку, на всякий випадок перевірте її на присутність вірусів за допомогою антивірусного програмного забезпечення, яке на даний момент має бути встановлено. Потім вийміть з модему sim-карту, закрийте на ПК програму, що відповідає за його (модему) роботу.
8
Підключіть до комп'ютера модем, запустіть програму для перепрошивки, потім почекайте, поки процедура заміни та оновлення файлів не закінчиться. Якщо на екрані з'явиться віконце із запитом вказати шлях до драйвера модему, вкажіть папку, де знаходиться встановлене для нього програмне забезпечення.
9
Якщо ваш модем не хоче працювати і віслюку перепрошивки, перевірте версію ПО вашої моделі модему на відповідність. Якщо раніше ви не встановлювали пошивку з нетбука або ноутбука, не робіть цього. Це може привести до псування системи ноутбука, а також, можливо, і модему. Краще зверніться до фахівців сервісного центру.