Як захистити себе від крадіжки.

Крадіжка майна з будинку або квартири часто відбувається через те, що господар оселі не вважав за потрібне приділити достатньо уваги захисту від зломщиків. Хоча від професійних злодіїв не рятують ніякі заходи захисту, будь-яка людина в змозі врятувати своє майно від крадіжки зломщиками-дилетантами, що вирішили отримати легку наживу.
Вам знадобиться
  • Залізні двері, замок, решітки на вікна, охоронна сигналізація, собака, сейф
Інструкція
1
Встановіть залізні вхідні двері з міцної дверною коробкою і з хорошим замком. Замків може бути декілька, але краще поставити один, але з секретом. Постарайтеся підібрати замок з такого матеріалу, який неможливо буде висвердлити з полотна двері, як це часто роблять зломщики.
2
Встановіть решітки на всі віконні прорізи, навіть на ті, розмір яких вам здається недостатнім для проникнення зловмисника у житло. Ця порада особливо актуальне для жителів перших і останніх поверхів, а також приватних будинків.
3
Підключіть охоронну сигналізацію. Найбільш надійною є захист позавідомчої охорони, але й коштує вона досить дорого. Дешевше обійдеться автономна сигналізація, яка почне «ревіти» при спробі зламати двері чи вікна. Надія в таких системах покладається на сусідів, які, почувши виття, подзвонять в міліцію.
4
Заведіть собаку бійцівської або сторожовий породи. Клопоту з такими тваринами багато, але, якщо дозволяє площа, варто спробувати завести собі такого сторожа з числа собак, спеціально навчених кінологами охороняти будинок від вторгнення сторонніх.
5
Зберігайте гроші і коштовності в банку або хоча б в сейфі. Злодіям давно відомі всі «надійні» місця, куди господарі ховають свої заощадження. Тому, якщо ви не хочете користуватися послугами банку, встановіть будинку міцний сейф з хорошою системою захисту.
Корисна порада
Їдучи з дому на тривалий час, обов'язково попросіть сусідів доглянути за вашою квартирою і залиште запасні ключі комусь із родичів. Якщо у вашому під'їзді або, що ще краще, на одній з вами сходовому майданчику живуть пенсіонери, варто неодмінно з ними подружитися і попросити звертати увагу на сторонніх людей, що крутяться біля ваших вхідних дверей в той час, коли вас немає вдома.