Як відкрити діагностичний центр.

На ринку медичних послуг дуже велика конкуренція. Тому не секрет, що багато випускників медичних вузів не відразу можуть знайти роботу, яка приносила б і задоволення, і непоганий дохід. Один зі способів «встати на ноги» - відкриття власного діагностичного центру.
Інструкція
1
Перш за все, складіть бізнес-план: ваша ідея повинна отримати початкове втілення на папері. Детально розпишіть витрати і плановану прибуток, а також розгляньте ризики, які може спричинити реалізація вашої ідеї. І обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем у галузі економіки - все-таки, на відміну від нього, ви отримали медичну освіту, а не економічне.
2
Наступний пункт - безпосереднє створення компанії. Ви можете зареєструватися як юридична особа, або ж як індивідуальний підприємець. У кожному разі зверніться до відповідних органів, де вам нададуть повну інформацію про список необхідних для реєстрації документів. У вашому випадку обов'язковою умовою буде отримання ліцензії на медичну діяльність.
3
Приділіть особливу увагу фінансовому питанню. Якщо у вас немає початкового капіталу, спробуйте отримати кредит у банку на відкриття бізнесу. Але ця процедура вкрай складна, не кажучи вже про те, що більшість банків принципово не фінансують стартапи.
4
Один з виходів у даному випадку - дистриб'юторство та представництво. Як не крути, але вашому діагностичному центру знадобляться кваліфікований персонал, приміщення, а головне, без чого сучасна діагностика просто не може існувати - апаратура. Ви можете стати представником фірми, що виробляє апарати діагностики. В цьому є багато плюсів, так як будь-яка діяльність, особливо на етапі розкручування, потребує реклами. Сучасні рекламні носії дуже дорогі, а починати рекламну кампанію слід задовго до офіційного відкриття бізнесу. У випадку з офіційним представництвом витрати на рекламу буде нести виробник апаратури, яку ви використовуєте у своїй діяльності.