Як налаштувати iphone. Як налаштувати гру з котом в iphone.

Apple iPhone - іміджевий гаджет, який завоював популярність на всій планеті і заповітна мрія мільйонів. Але ось мрія збулася, заповітний пристрій вилучено з упаковки, і тепер необхідно налаштувати iphone, що не так просто як може здатися. Адже фактично перед нами справжній комп'ютер, хоч і невеликих розмірів. Ось декілька порад з оптимізації роботи цього пристрою.
  1. Один з головних параметрів будь-якого мобільного пристрою - час автономної роботи від акумулятора. Щоб збільшити цей час, можна відключити ряд функцій iPhone, які не використовуються в даний момент, споживаючи при цьому досить помітну частку потужності батареї. Помітну роль у виснаженні батареї грає лампа підсвічування. Вимкніть функцію «Автояскравість» і зменшіть яскравість підсвічування - батарея проживе набагато довше.
  2. Якщо прямо зараз iPhone не працює в мережі WiFi, то її підтримку краще відключити. Модуль Wi-Fi вимагає чимало енергії просто на постійний пошук можливо наявних в даному місці бездротових мереж.
  3. Якщо не використовується ICQ - краще відключити Push Notification (пункт «Повідомлення»).
  4. Швидко розряджають акумулятор додаток «Карти» і багато ігор.
  5. Заряджати пристрій від електромережі ефективніше, ніж від USB.

Але кожен користувач хоче налаштувати iphone для більш цікавих і корисних функцій, таких як спілкування по асьці, читання електронної пошти і так далі. Для налаштування електронної пошти:

  1. Натисніть значок пошти. Відкриється список найвідоміших сервісів електронної пошти, природно, на думку Apple. Вітчизняних сервісів там, швидше за все, не буде. Вибираємо «Інша».
  2. Заповнюємо поля настройки. «Ім'я» і «Опис» - довільно, адреса - адреса поштової скриньки, сервер вхідної пошти - адреса сервера, отриманий від постачальника послуги (якщо мова про безкоштовному сервісі - з сайту сервісу), логін і пароль - відповідні значення для вашої поштової скриньки, сервер вихідної пошти - відповідно адресу сервера вихідної пошти.
  3. Зберігаємо налаштування. Додаток спробує їх перевірити. У разі невдалої перевірки не слід засмучуватися, просто необхідні ще деякі настройки. Повертаємося в головне меню, «Налаштування» - «Пошта». Вибираємо новостворену запис і відкриваємо розширені настройки. Тут потрібно прописати порти: порт POP3 зазвичай 110, порт SMTP зазвичай 25 або 2525, а також відключити SSL.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1V1MnDwwpC4
WiFi забезпечує бездротовий доступ до інтернет і дозволяє переглядати з високою швидкістю потрібні сторінки. За допомогою iPhone також можна скористатися WiFi, причому пристрій забезпечує максимальний функціонал при роботі з інтернет. Апарат добре знаходить все бездротові мережі і успішно здійснює до них підключення.
Інструкція
1
Натисніть іконку "Налаштування" і виберіть пункт «WiFi». Переконайтеся, що повзунок, розташований праворуч, включений.
2
Виберіть одну з доступних мереж, до якої потрібно підключитися.
3
Під сплив вікні введіть пароль, якщо підключення йде до захищеної мережі. Його слід вводити з урахуванням регістра. У списку всі захищені мережі відображаються із позначкою замка.
4
Якщо пристрій успішно підключилося, то висвітиться відповідне підтвердження. При успішному з'єднанні зліва від назви мережі відображається галочка. Вона говорить про те, що підключення встановлено саме до цієї мережі.
5
Чим більше близько значка інтернету ділень, тим з'єднання здійснюється краще. Щоб поліпшити зв'язок, бажано якомога ближче переміститися до джерела WiFi.
6
У налаштуваннях телефону також присутня можливість автоматичного з'єднання. Якщо опція включена, то апарат самостійно вибиратиме доступну мережу і підключати себе до неї. Ця функція відключається в пункті налаштувань WiFi.
7
Також пристрій автоматично запам'ятовує параметри точки доступу, до якої було здійснено підключення. Тому, при завантаженні відповідного списку знайшовши цю точку, телефон автоматично до неї підключиться. Щоб відключити цю функцію досить вибрати збережену мережі і натиснути на червону стрілку праворуч від її назви, після чого вибрати пункт «Видалити».
8
Якщо йде автоматичне підключення до мережі, але інтернет не працює, потрібно видалити цю точку доступу і перезавантажити телефон, після чого можна підключитися заново. Якщо мережу знову не функціонує, то слід зв'язатися з провайдером з'єднання і дізнатися причину неполадок.
Корисна порада
Якщо телефон погано працює із захищеним з'єднанням, то перед паролем можна спробувати вставити знак долара (наприклад, якщо пароль виглядає як «1234», то в пункті потрібно буде ввести «$ 1234»). Це допоможе вирішити проблему.