Як одягати дитину при температурі.

З дитячими хворобами стикаються всі батьки. Коли у крихти вперше підскакує температура, мама мимоволі задає собі питання, у що ж його одягнути, щоб і почувався комфортно, і ще більше не застудився. Дотримуватися деяких правил необхідно і вдома, і на вулиці, адже при деяких захворюваннях лікарі не забороняють прогулянки.
Вам знадобиться
  • - велика кількість чистого сухого білизни;
  • - звичайна вулична одяг;
  • - термометр.
Інструкція
1
Поспостерігайте, як ваша дитина переносить температуру. Деяких людей при найменшому її підвищенні постійно морозить, іншим все час жарко, у третіх стан постійно змінюється. Є й хворі, які взагалі починають помічати, що щось не так, коли ртутний стовпчик термометра заходить за 40 ?. Крім того, в різні періоди хвороби висока температура у одного і того ж людини проявляється по-різному. Підвищення її викликає озноб, а при зниженні людина починає потіти.
2
Якщо малюка морозить, ні про яку прогулянці мови йти не може. Переодягніть його в чисте сухе білизна і укутайте тепліше. Уважно стежте за його станом, щоб не пропустити момент, коли температура стабілізується. В цей момент дитина може почати потіти, і його потрібно буде переодягнути в сухий одяг.
3
Коли озноб припиниться, перебувати в кімнаті дитина може в своєму звичайному одязі. Не виключено, що він буде потіти і після того, як ви його переодягнеться. Тому тримайте напоготові комплект сухого білизни і переодягайте малюка, як тільки те, що на ньому надіто, стане злегка вологим.
4
Деякі батьки кутають своїх малюків, якщо висока температура кілька днів тримається без всякої динаміки. Коли вдома тепло і немає протягів, кутати не варто. Малюкові і без того жарко. Якщо маленького непосиду вдається укласти в ліжко і прикрити легким покривалом, одягніть його легше. У занадто теплому одязі дитина швидко спітніє, і найменший протяг може тільки погіршити ситуацію.
5
При деяких захворюваннях лікарі рекомендують гуляти з малюком, навіть якщо у нього температура, а на вулиці в цей час зима. Звичайно, робити це можна тільки в тих випадках, якщо малюк почуває себе більш-менш нормально, у нього немає ні спека, ні ознобу. Одягайте малюка так, як ви б одягнули здорову дитину. Намагайтеся дотримуватися того ж порядку, який прийнятий в дитячих садах. Він відпрацьований саме для того, щоб діти менше потіли під час підготовки до прогулянки.
6
Одягніть на малюка білизна і заправте майку в труси. Наступний етап - колготки і сорочечка. Сорочку теж потрібно заправити. Далі настає черга вовняних шкарпеток, штанів і кофтинки, якщо дитина носить пальто або шубку, а не комбінезон. У комбінезона надіньте нижню частину. Після цього взуйте дитини, надіньте легку шапочку, верхню частину комбінезона з капюшоном. Зауважте шарф. Такий послідовності корисно дотримуватися і при одяганні здорову дитину. Найшвидше потіють тулуб і голова, тому вкутувати їх потрібно в останню чергу.
7
Якщо малюк захворів в теплу пору року, немає ніякого сенсу тримати його в кімнаті при закритих вікнах. Одягніть його в звичайну літній одяг. Захопіть із собою на прогулянку запасний комплект білизни. Гуляти намагайтеся в таких місцях, де дитині не буде занадто жарко. Парк, де є і сонечко, і тінь, переважніше пляжу.