Як оновити браузер Mozilla.

Легкий, швидкий в роботі, з приємним інтерфейсом, браузер Mozillа Firefox користувачі вибирають за високу надійність, зручний пошук і ще багато корисні утиліти, які вдосконалюються в кожній версії програми.
Вам знадобиться
  • - встановлений на комп'ютер браузер Mozilla Firefox.
Інструкція
1
У Mozilla Firefox дуже багато переваг: швидкість, надійність, зручний пошук, можливість відкриття одночасно декількох закладок. І це лише невелика частина плюсів даного оглядача. А з виходом кожної нової версії програма стає ще краще. Але щоб скористатися всіма можливостями браузера, його необхідно регулярно оновлювати.
2
Втім, правильно налаштований оглядач сам повідомить вам про появу останньої версії. Щоб завжди бути в курсі програмних новинок, досить встановити функцію автооновлення. Для цього на верхній робочій панелі знайдіть і відкрийте меню «Інструменти». Потім у випадаючому вікні виберіть розділ «Налаштування».
3
Після цього на екрані відкриється додаткова сторінка, де ви можете встановити для свого браузера необхідні параметри. У верхньому рядку вікна, що з'явилося знайдіть пункт «Додатково», після чого відкриється список додаткових налаштувань. Вам знадобиться третій розділ - «Оновлення.
4
Вибравши перший рядок, ви встановите автоматичне оновлення Mozilla Firefox ,. В дужках даного пункту пояснюється: рекомендовано, оскільки це підвищує рівень безпеки вашого комп'ютера і роботи в інтернеті. В цьому випадку Mozilla при кожному запуску здійснюватиме перевірку на наявність нових версій. Якщо такі виявляться, вони автоматично завантажаться і встановляться на комп'ютер.
5
Також ви можете «доручити» програмі повідомляти вас, якщо в процесі оновлення будуть відключені будь-які доповнення. Для цього потрібно поставити галочку у відповідному вікні.
6
Під час оновлення ви можете самі визначити, які зміни необхідно вносити в програму, а які - відхиляти. Ще один з пунктів пропонує ігнорувати всі оновлення. Але в цьому випадку ви можете піддати небезпеці свої комп'ютер і особисті дані в ньому і на інтернет-сайтах.
7
Ще один підрозділ налаштувань дозволяє вирішувати, які саме зміни необхідно встановлювати. Це можуть бути різноманітні доповнення та плагіни для пошукових систем.
Корисна порада
Дізнайтеся версію використовуваної версії браузера Mozilla, натиснувши на кнопку «Довідка» і вибравши пункт «Про Firefox». Після цього програма виконає перевірку на наявність оновлень і, якщо буде потрібно, запропонує внести останні зміни.