Що не спалити волосся фарбою.

Фарба, яка містить аміак чи резорцин, пошкоджує структуру волосся, якщо не дотримуватися правил використання. Але в інструкції по застосуванню вказані лише основні рекомендації, насправді їх набагато більше.
Інструкція
1
Зверніться в перукарню чи салон краси, якщо у вас є можливість. По-перше, при фарбуванні професійними складами колір тримається довше, а по-друге, структура волосся пошкоджується в меншому ступені.
2
За кілька днів до фарбування волос не мийте голову - це допоможе знизити негативний вплив хімічних речовин. Справа в тому, що якщо на локонах мається шкірний жир, аміак менше пересушує їх.
3
Перед фарбуванням не користуйтеся пінкою, гелем, воском, лаком та іншими засобами для укладання. Колір може вийти непередбачуваним, та й пігмент гірше вбереться в структуру волосся, що викличе швидке стікання кольору.
4
Після розведення фарбувального складу швидко наносите його на волосся. Засічіть точний час, який зазначено в інструкції по застосуванню. Якщо ви перетримаєте фарбувальну основу, тон вийде темніше, та й локони ушкодяться. Пов'язано це з тим, що за потрібну кількість хвилин лусочки волосся встигають спочатку розкриватися, а потім закриватися. Якщо залишити склад на голові довше, лусочки знову відкриються, що додасть нездоровий вигляд волоссю.
5
Ретельно змийте фарбувальний склад з волосся, бажано прохолодною і проточною водою. Нанесіть бальзам, який йде разом з фарбою або будь-який інший. Не сушіть голову феном, почекайте, поки волога випарується природним шляхом. Найближчі два дні не мийте волосся, щоб колір закріпився.
Зверніть увагу
Не забарвлює волосся після проведення хімічної завивки. Повинно пройти мінімум 2 тижні між процедурами. Також не змінюйте або НЕ освіжайте колір частіше, ніж раз в 4-6 тижнів.
Корисна порада
Купуйте тільки якісні фарби для волосся. Правда, вартість у них вище середньої. Але і до складу входять живильні і зволожуючі компоненти, а також в комплекті йде бальзам, який закріплює колір.