Як відключити ліміт. Як обійти обмеження швидкості на юсбі модемі.

У браузері Internet Explorer є функція обмеження (ліміт, іншими словами) доступу до вмісту, або Content Advisor. Функція це стандартна, її можна відключити, якщо вам потрібно. Правда для цього необхідно знати пароль. Якщо ви його забули, і немає можливості його відновити, це може стати проблемою. Тим не менш, ви можете відключити ліміт іншими способами.
Інструкція
1
Зайдіть в меню «Пуск», щоб викликати головне меню операційної системи MS Windows, потім виберіть пункт «Виконати». Запуститься інструмент «Редактор реєстру».
2
Введіть у полі «Відкрити» значення regedit, після чого натисніть кнопку «Ок», тим самим підтверджуючи виконання команди. До речі, перед тим як вносити якісь зміни до реєстру, рекомендується зробити його резервну копію.
3
Знайдіть гілку реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE, послідовно перейдіть по папках Software -> Microsoft -> Windows -> Current Version -> Policies -> Ratings, після чого викличте клацанням правої клавіші миші контекстне меню ключа Key.
4
Оберіть команду «Видалити», потім натисніть на клавішу Enter, щоб підтвердити зроблені зміни.
5
Далі вам необхідно меню підключа Default. Викличте його і видаліть (якщо ключ існував).
6
Запустіть Internet Explorer, після чого виберіть пункт меню «Сервис» панелі інструментів вікна браузера.
7
Виберіть пункт «Властивості оглядача», потім - пункт «Обмеження доступу».
8
Далі вам потрібен пункт Content, а після - вкладка «Зміст», яку потрібно вибрати в діалоговому вікні «Властивості оглядача».
9
Активуйте кнопку «Відключити», яка знаходиться в розділі під назвою «Обмеження доступу», натисканням лівої кнопки миші. В поле Password створіть новий пароль.
10
Повторно ввівши пароль в поле Confirm password, ви підтвердите його зміну. Потім натисніть на «Ок», щоб зберегти зроблені зміни.
11
Перейдіть до закладки «Дозволені вузли», потім введіть потрібний інтернет-адресу в полі під назвою «Дозволяти перегляд наступного вузла».
12
Щоб створити запис в «Списку дозволених і заборонених веб-вузлів», натисніть на кнопку «Завжди».
Зверніть увагу
Якщо ви некоректно введете які-небудь дані в одну із записів реєстру, це може призвести до того, що, можливо, доведеться встановлювати заново всю операційну систему. Тому приступайте до роботи з реєстром самостійно, тільки якщо ви чітко впевнені в тому, що ніде не помилитеся.