Як не їсти ввечері.

Напружений ритм роботи або навчання часто не залишає часу на їжу. Природно, що до кінця дня ви починаєте відчувати сильний голод. Поступово виробляється звичка побалувати себе чимось смачненьким саме ввечері. Що ж робити в тому випадку, коли ноги несуть вас до холодильника, а руки тягнуться до тарілочці з тістечком? Як боротися з бажанням перекусити на ніч?
Інструкція
1
Велике значення має психологічний настрій. Внутрішня рішучість не набирати зайву вагу і зберігати здоров'я допоможе досягти чудових результатів. Поставте собі завдання не їсти після певної години. Якщо захочеться порушити встановлений правило, стримайтеся і похваліть свою сильну волю, справжній бійцівський характер.
2
Увечері виберіть час для прогулянки. Ваш організм насититься киснем, настрій покращиться, сон стане спокійніше і міцніше. Прийміть гарячу ванну з ароматичними солями. Вона допоможе заспокоїтися і розслабитися, зніме втому. Чистка зубів також виробляє умовний рефлекс, що сигналізує організму, що близькі обійми Морфея і не потрібно їсти.
3
Якщо холодильник набитий смачними, апетитними, але висококалорійними продуктами, вони вас будуть спокушати і спокушати. По можливості замініть всі ці шкідливі для здоров'я штучки корисними: фруктами, овочами, йогуртами.
4
Відволіктися від думок про їстівного допоможуть заняття, які вам цікаві. Читання, рукоділля, захоплюючий фільм, спілкування по телефону або в інтернеті, домашні справи, догляд за чотириногими друзями - виберіть те, що вам більше до душі.
5
Під час останнього прийому їжі вживайте менше спецій і прянощів, які розпалюють апетит. Навпаки, фрукти, свіжа зелень, кисломолочні продукти добре насичують без почуття тяжкості в шлунку. Перед сном можна з'їсти трохи сиру - він допоможе заснути.
6
Коли вас щось турбує, краще пошукати вирішення виниклої проблеми, а не пробувати заїдати неприємності. Бутерброд або шоколадка НЕ підкажуть вихід з важкої життєвої ситуації, а додані кілограми тільки ще більше зіпсують настрій.
7
Якщо незважаючи на всі хитрощі, все ж хочеться що-небудь з'їсти, утіштеся думками, що обов'язково побалуете себе вранці. За сніданком, швидше за все, ви вже не відчуєте гострого голоду. А якщо і з'їсте щось калорійне, то це буде набагато корисніше, ніж їжа увечері.
Тим, хто намагається стежити за своєю фігурою, дуже важливо харчуватися правильно. Досить часто зайві кілограми з'являються через рясний вечері, тому проблема того, як не їсти після 18 годин, не втрачає своєї актуальності. Не варто розраховувати, що досягти цього занадто просто, але якщо поставити перед собою мету, то домогтися її цілком можливо.
Інструкція
1
Приймаючи рішення не є ввечері, постарайтеся організувати харчування так, щоб обід був досить ситним. Якщо обмежувати себе в продуктах протягом дня, то відмовитися від вечері буде дуже важко.
2
Бажано ввести таку трапезу, як полуденок, або ж брати з собою на роботу вечерю. Так як у більшості трудящих робочий день закінчується о 18 годині, то вечеряти доведеться без відриву від виробництва, або ж відмовитися від нього в принципі.
3
Якщо ж увечері почуття голоду занадто болісно, з'їжте замість вечері що-небудь легке. Це можуть бути овочі, фрукти, сир або трохи сиру. Такі продукти не принесуть зайвих калорій, але дозволять приборкати апетит.
4
Можна спробувати перестати вечеряти в кілька етапів, спершу зробивши трапези більш легкими, поступово перенісши час вечері на більш раннє. В якості такої вечері підійдуть омлет, відварна курка, овочевий салат.
5
Для того, щоб не відволіктися від почуття голоду, знайдіть собі цікаве заняття. Це може бути відвідування спортивного залу, спілкування з друзями чи інше хобі, що дозволяють забути про їжу і не вечеряти.
6
Відмовтеся від занадто гострих, солоних і пряних страв. Вони, так само як і алкоголь, стимулюють апетит і не їсти ввечері після такого обіду буде складніше.
7
Будьте готові до того, що особливо важко буде лише перші два тижні. Потім організм звикне і не є після 6:00 стане набагато простіше.
8
У перший час щоб уникнути зривів постарайтеся не зберігати в будинку цукерки та солодощі. Багатьом набагато простіше відмовитися від тарілки супу або прісного гарніру, ніж від смачного десерту.
Корисна порада
В якості психологічного способу контролю за своїми харчовими потребами можна спробувати прикріпити на холодильник зображення, відбиває апетит. Це може бути власна фотографія в максимально набраному вазі або ж просто картинка того, до чого може привести надмірне харчування перед сном.