Як брати студентів на практику.

Таланти і бажання проявити себе від багаторічного досвіду роботи не залежать. Тому багато компаній охоче беруть студентів на практику, знаючи, що перспективний студент може зробити для фірми більше, ніж інший співробітник з 20-річним стажем.
Інструкція
1
Бажання взяти студентів на практику можна пояснити: будь-який керівник хоче бачити в своїй команді креативних, люблячих свою роботу, здатних на все в ім'я досягнення загальної мети співробітників. Взявши на практику студентів, він може також придивитися до них безпосередньо в процесі освоєння необхідних навичок і запропонувати кращим з них стати постійними співробітниками.
2
Якщо ви хочете, щоб практиканти принесли користь, а не шкоду вашому бізнесу, для початку виберіть вуз і факультет, студентів якого ви б хотіли бачити у себе в такій якості. Якісно працювати в пекарні зможуть майбутні технологи хлібобулочних і макаронних виробів, а чекати допомоги від технологів вино- і бродильних матеріалів не варто. Тому профіль навчання студентів повинен повністю відповідати цілям вашого бізнесу. У пошуку підходящого вузу вам допоможе інтернет - зараз усі вищі навчальні заклади мають власні сайти в мережі, на яких ви можете ознайомитися з переліком факультетів та спеціалізацій і вибрати підходящий.
3
Щоб взяти студентів на практику, вам буде потрібно підписати відповідний договір з керівником кафедри, деканом факультету або ректором вузу. Запишіться до нього на особистий прийом - подібні питання не вирішуються по телефону. Розкажіть йому про своєму бізнесі, про те, які молоді спеціалісти і в якій кількості щорічно вам потрібні. Представник вузу, якщо умови проходження практики його влаштовують, зв'яжеться з відділом практики та працевлаштування.
4
Далі укладається договір про проходження практики, в якому вказується в якій кількості, в який місяць і на який термін вуз буде вам щорічно надавати студентів. На підставі цього договору, підкріпленого гарантійним листом і путівкою (командировочним квитком) на практику, ви і будете приймати студентів в якості тимчасових співробітників.