Як вибрати оператора стільникового зв'язку. Як на телефоні вибрати оператора.

Стільниковий зв'язок вже давно стала звичним атрибутом життя не тільки для городян, але й для жителів села. Її зручність важко переоцінити, проте для комфортного користування послугами мобільного зв'язку необхідно правильно вибрати компанію-оператора.
Вам знадобиться
  • - інформація про тарифи на послуги стільникового зв'язку;
Інструкція
1
Вибір оператора мобільного зв'язку в чому залежить від місця вашого проживання. Якщо городяни можуть вибирати серед декількох компаній, що надають послуги стільникового зв'язку, то сільським жителям часто доступна лише одна. В останньому випадку мова йде вже не про пошук відповідного оператора, а про вибір найбільш зручного тарифу єдиного доступного постачальника послуг.
2
Якщо вам доступні кілька операторів, то одним з важливих критеріїв вибору стає інформація про те, послугами якого оператора користуються ваші родичі, друзі, знайомі. Розмови всередині мережі набагато дешевше, ніж дзвінки на телефони інших мобільних операторів, тому вибір тієї ж компанії мобільного зв'язку заощадить вам чималі кошти.
3
Другим важливим моментом є вартість наданих послуг - зокрема, вартість хвилини розмови. Зверніть увагу на те, що рекламовані послуги часто не відповідають дійсності, тому реальна вартість хвилини розмови може виявитися вище обіцяної. Для точного ознайомлення з тарифами зайдіть на регіональні сайти операторів і уважно вислухайте у всі деталі. Найбільш важлива інформація часто пишеться самим дрібним шрифтом.
4
Дуже часто оператори стільникового зв'язку обумовлюють мінімальну вартість хвилини розмови підключенням будь-якої додаткової послуги, яка сама по собі є платною. У цьому випадку з вас кожен день будуть утримувати якусь суму навіть у тому випадку, якщо ви не користуєтеся телефоном. Важливо правильно оцінити ваш реальний місячний обсяг розмов і підрахувати, який варіант для вас найбільш вигідний - з підключенням додаткових платних послуг, що знижують вартість хвилини розмови, або без них.
5
Якщо ви використовуєте стільниковий телефон і для виходу в інтернет, звертайте увагу на вартість інтернет-трафіку. Дешевше буде використовувати різні тарифи і, відповідно, різні SIM-карти для дзвінків та інтернету. Для роботи в мережі зручно користуватися USB-модемом і одним з відповідних тарифів - наприклад, від «Мегафона».
6
Зверніть увагу на послуги, автоматично підключаються при купівлі SIM-карти. Вони можуть бути вам зовсім не потрібні, але при цьому за них з вас регулярно братимуть плату. Дуже часто абонент просто не помічає кількох знімаються в день рублів, але за місяць набігає цілком пристойна сума. Подібними послугами, зокрема, грішить «MTC».
7
Якість зв'язку у більшості операторів зазвичай знаходиться на цілком високому рівні, тому на вибір практично не впливає. А от можливість звернутися за сервісною підтримкою є досить важливим моментом. Зокрема, дуже незручна система «Автоінформатор», з деяких пір використовується компанією «Мегафон». Замість того, щоб просто набрати номер і задати питання, абоненту доводиться витрачати час на введення різних цифр, при цьому немає ніякої гарантії знайти необхідну інформацію.
8
Проаналізувавши всі плюси і мінуси доступних вам послуг, виберіть відповідного вам оператора стільникового зв'язку і підключіть найбільш оптимальний для вас тариф. В цьому випадку ви зможете отримати найкраще співвідношення якості і вартості використовуваної вами мобільного зв'язку.