Як висушити волосся.

Волосся краще сушити природним способом, але не завжди вдається висушити їх без використання фена. Наприклад, коли потрібно зробити укладку або не вистачає часу. Необхідно правильно використовувати фен, щоб зберегти волосся здоровими. І знати нюанси сушки волосся за допомогою його, які наведені нижче.
Вам знадобиться
  • Рушник або фен, засоби для укладання волосся.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що при природній сушці вологе волосся піддаються пошкоджень. Не слід терти їх насухо рушником. Просто промокніть волосся і приберіть надлишок вологи. А потім розпушити їх пальцями. Цей спосіб підходить людям з короткими і кучерявими волоссям, а також з простою в укладанні зачіскою.
2
Візьміть фен, але перед цим переконайтеся, що з волосся не капає вода. Промокніть їх рушником. Фен тримайте на відстані 15 см від волосся і рівномірно наведіть його навколо голови. Нахиліться і сушіть звисають вниз волосся. Сушку слід закінчувати, коли волосся злегка вологі.
3
Щоб зробити волосся хвилястими, треба підсушити їх рушником. Нанесіть на коріння невелика кількість мусу. Нахиліться вперед і прочісуйте волосся пальцями від коренів. Продовжуйте поки вони не стануть злегка вологими, направляючи долонями кінчики волосся до маківки. Цими рухами ви сформуєте природні кучері.
4
Висушіть волосся будь-якої довжини «під час сну». Для цього розчешіть мокре волосся і оберніть їх рушником. Вранці зробіть укладку, за допомогою різноманітних засобів.
Корисна порада
При сушінні волосся феном користуйтеся спеціальними лосьйонами і різними препаратами. Якщо ви хочете домогтися обсягу, то сушіть волосся головою вніз.Не сушіть волосся на сонці, ви отримаєте зайву кількість ультрафіолету. Вологе волосся мають слабкий захист від зовнішніх впливів. Багато косметологи радять, при сушінні волосся використовувати попередньо нагріте рушник. Не допускайте, щоб волосся сохли на холоді.