Як безкоштовно виграти телефон. виграти телефону.

Вам хочеться стати власником нового ультрамодного телефону, а коштів на покупку апарату ні? Спробуйте виграти мобільник в одному з безкоштовних розіграшів. Вам може посміхнутися удача.
Інструкція
1
Якщо ви зареєстровані в соціальних мережах, напевно хоч раз помічали, що там досить-таки часто проводяться розіграші стільникових телефонів. Мета такої безкоштовної роздачі телефонів - розкрутити ту чи іншу групу, набрати в неї побільше учасників. Для того щоб взяти участь в розіграші, необхідно приєднатися до групи і дотримати умови конкурсу - звичайно потрібно розмістити свою фотографію в спеціально відведеному альбомі або написати віршик або слоган для групи. Набрав більшу кількість плюсів від відвідувачів виграє мобільний телефон.
2
Напередодні масового випуску на споживчий ринок нової моделі телефону компанія-виробник зазвичай влаштовує розіграші декількох екземплярів. Влаштовуються такі розіграші для залучення додаткової уваги потенційних покупців до ще не відомому товару. Мінус таких акцій в тому, що відсоток переможців від загального числа учасників, як правило, буває досить малий, тому як завдяки рекламі в ЗМІ їх буває 70-100 тисяч. А розігруються максимум 10-20 телефонних апаратів.
3
Виробники таких товарів, як чіпси, сухарики і газована вода, постійно влаштовують розіграші стільникових телефонів. Умови акції звичайно гранично прості: ви зберігаєте і надсилаєте декілька етикеток/кришечок від лимонаду/упаковок і за це отримуєте можливість брати участь у безпрограшній лотереї, оскільки, якщо вам не дістанеться телефон, ви обов'язково отримаєте якийсь втішний приз - кухоль, рюкзак і т .д.
4
Інтелектуалам сподобається можливість виграти телефон в інтернет- або ТВ-вікторині. Надавши правильні відповіді на всі питання і зареєструвавшись в якості учасника, ви можете виграти телефон. Ймовірність отримання призу достатньо велика, т.к. мало хто володіє достатніми знаннями, щоб відповісти правильно і не помилитися ні в одному питанні.
Корисна порада
Щоб бути в курсі всіх розіграшів стільникових телефонів, що проводяться в мережі, відвідуйте частіше сайти на кшталт allprizes.ru, які розповідають про всі нині проводяться розіграшах Рунета.