Як дешево купити стільниковий телефон.

Купити хороший мобільний телефон за невеликі гроші цілком реально, якщо прикласти деякі зусилля. Як знайти варіант, при якому співвідношення ціна-якість буде оптимальним, читайте в інструкції.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - пластикова карта Visa Classic або MasterCard.
Інструкція
1
Варіант перший - акції, розпродажі. Напередодні свят, особливо Нового року, магазини пропонують значні знижки. Однак слід пам'ятати, що магазин може спочатку накрутити ціни, а потім влаштувати псевдораспродажу. Тому, бачачи червоні цінники з дисконтами, не піддавайтеся покупательскому азарту, а порівняйте ціни з середніми по місту.
2
Варіант другий - покупка вживаного товару. В магазинах, які торгують старими апаратами, ви можете придбати бажаний апарат на 20-30% дешевше. Інший шлях клопіткий, але більш вигідний - покупка товару з рук по оголошеннях, розміщених на спеціальних сайтах. Таких як http://www.avito.ru/, http://slando.ru/list/. Мінуси цього варіанту - по-перше, можливі приховані дефекти в товарі. По-друге, при купівлі за оголошеннями є ризик нарватися на шахрая. По-третє, новою річчю користуватися все-таки приємніше.
3
Варіант третій. Якщо ваш об'єкт бажань - новинка, яка тільки з'явилася в Росії і коштує шалено дорого, є сенс дізнатися ціни на неї в міжнародних торговельних системах. Наприклад, на http://www.ebay.com/або південнокорейської торгової майданчику http://english.gmarket.co.kr.
4
Щоб розплатитися за товар, вам знадобиться пластикова карта Visa Classic або MasterCard. На корейському сайті придасться перекладач від Google. Звертайте увагу на вартість доставки - іноді вона може перевищувати ціну мобільного телефону. Плюс цього варіанту - можливість стати власником рідкісної речі за невеликі гроші. Ризик нарватися на несумлінного продавця не дуже великий - звертайте увагу на відгуки покупців і рейтинги продавців. Мінуси: доведеться почекати (бандероль із замовленням може йти довго, до одного місяця), ваш апарат не русифікований, посилка може загубитися в дорозі. І без пластикової карти покупку скоїти не вийде.
5
Варіант четвертий. Якщо ви живете у великому місті, скористайтеся послугами сервісу Яндекс Маркет на сайті http://www.yandex.ru/. За допомогою пошуку або по каталогу знайдіть бажану модель телефону. Нижче система видасть список магазинів вашого міста, де ви можете купити його. Відсортуйте пропозиції за ціною і виберіть саме вигідне. Зверніть увагу на вартість доставки і можливість самовивозу товару.
6
В вашому регіоні немає вигідних пропозицій? Розгляньте можливість покупки апарату в інтернет-магазинах Москви - як правило, у них найнижчі ціни, і є доставка. Плюс такого способу покупки - можна знайти оптимальний варіант. Мінус - покупець повинен самостійно скласти чітке уявлення про товар і визначитися з моделлю. У цьому може допомогти похід в реальний магазин.