Як зберігати овочі на балконі. в чому можна зберігати банки на балконі.

Свіжі овочі можна придбати в супермаркетах цілий рік. Однак ціна і якість продукту в несезонний час часто розчаровують. Тому більшість далекоглядних господарів закуповується овочами ще восени. Але тоді постає інше питання: як правильно зберегти їх в домашніх умовах. Для цієї мети відмінно підійде балкон.
Вам знадобиться
  • - дерев'яні ящики для зберігання овочів;
  • - провітрювані шафи;
  • - тканинні мішки;
  • - паперові пакети;
  • - скляні банки;
  • - сітки;
  • - пісок;
  • - утеплювачі.
Інструкція
1
Уважно огляньте овочі, які ви залишаєте на зберігання. Вони повинні бути свіжими, без побитостей, пошкоджень, гнилі. Мікроби активно розмножуються на пошкоджених овочах і призводять до псування хороших екземплярів. Перед закладанням на зберігання овочі мити не слід, інакше велика ймовірність, що з'явиться цвіль, і вони швидко згниють. Струсіть з плодів землю, обітріть кожен сухою ганчіркою.
2
Підготуйте балкон для зберігання овочів. Він повинен бути утеплений, в зимовий час температура не повинна опускатися нижче нуля градусів. Обладнайте на балконі дерев'яні ящики для овочів, спеціальні відкриті шафи. Ящики також можна утеплити ватою, ганчірками, тирсою, пінопластом. Періодично провітрюйте приміщення, проте стежте за температурою і вологістю. Постійно проводьте огляд зберігаються продуктів. Відбирайте і викидайте зіпсовані овочі.
3
Складіть картоплю в паперові пакети, ткані мішки або засипте в дерев'яні ящики. У поліетиленовому пакеті картопля може запліснявіти. Слідкуйте, щоб сонячне світло не потрапляв на бульби. Під дією світла в картоплі утворюється отруйний солонін, тому не вживайте в їжу позеленів плоди.
4
Розкладіть морква рядами в дерев'яний ящик і пересипте сухим піском. З настанням морозів укрийте ящик, що стоїть на балконі, теплою ковдрою. Також моркву можна загорнути в папір, набити в скляну банку і скласти на балконі. У сильні морози банку потрібно закрити кришкою.
5
Помістіть буряк, редьку, редис, кабачки в тканинний мішок або нещільно закривається ящик для зберігання овочів. Ці плоди найпростіше переносять зимівлю.
6
Просушите цибулю і часник біля батареї, а потім складіть їх в сітку або капронову панчоху. Для зберігання капусти відберіть середні за розміром качани. Також складіть їх у сітку, що не обриваючи верхні листки, які захищають капусту від в'янення. Потім підвісьте сітки з овочами на балконі в провітрюваних шафу.