Як візуально збільшити висоту стелі. Як зробити вікно на низькій стелі.

Багато володарі типових міських квартир з низькими стелями намагаються збільшити простір над своєю головою за допомогою візуальних ефектів і оптичних ілюзій, використовуваних в дизайні приміщення.
Інструкція
1
Найпростіший і доступний спосіб збільшення висоти стелі в кімнаті - це використання в ній шпалер з вертикальним орнаментом. Майте на увазі, що яскраві і широкі смуги по всьому периметру кімнати не тільки не додадуть їй висоти, але і зроблять її більш приосадкуватої. Тому віддайте перевагу полотнам з непомітним малюнком.
2
Клейте шпалери або фарбуйте стіни впритул до стелі. Цим ви досягнете зорового збільшення його висоти. Відмовтеся від використання бордюрів, особливо широких.
3
Для оформлення стін і стелі використовуйте розпис, виконану в техніці «обманка», що дозволяє перетворити поверхню в уходящее в перспективу зображення. Це може бути все що завгодно: хмарне небо, осінній ліс, квіткова галявина.
4
Візуально збільшити висоту стелі в кімнаті ви можете і за допомогою високих вузьких стелажів або шаф, розставлених по кутах приміщення.
5
Використовуйте в інтер'єрі кімнати з низькою стелею вертикальні елементи, наприклад, високий квітка або декоративне дерево, вертикальну картину, витончений підлоговий торшер.
6
Для того щоб візуально збільшити висоту стелі в кімнаті, оформите вікно світлим тюлем або легкими шторами, що починаються від стелі і опущеними до самої підлоги.
7
Змініть форму дверного отвору. Арка, верхня точка якій розташовуватиметься у самої стелі, зробить стелю візуально вище. «Збити» масштаб здатні і оригінальні довгі вертикальні дверні ручки.
8
Збільшити висоту стелі в кімнаті ви можете і за допомогою правильно підібраного освітлення. Відмовтеся від масивного низько звисає світильника. Віддайте перевагу плоскій люстрі, котра розподіляє своє світло по стелі.
9
Оригінальним рішенням є відмова від люстри, розташованої в центрі стелі кімнати, і розподіл джерел світла по стінах приміщення.