Як вибрати вентилятор для ванної. Як устоновіть вентилятор вентиляції.

У ванній кімнаті занадто вологе повітря, і там постійно накопичується конденсат? Установка вентилятора вирішить ці проблеми: в приміщенні стане легше дихати, зі стін пропадуть грибки та пліснява, скла перестануть пітніти, а білизна буде сохнути значно швидше.
Інструкція
1
Вибираючи пристрій для вентиляції ванній, важливо розрахувати необхідну продуктивність, яка вимірюється в м3/год. Для цього визначте об'єм кімнати і кратність обміну повітря.
2
Щоб розрахувати обсяг приміщення, твір його довжини і ширини помножте на висоту. Потім отриманий результат помножте на число, що позначає, скільки разів протягом години повітря належить замінити на свіжий. Ці показники задані в будівельних нормативах. Якщо ванній користуються до трьох осіб, кратність обміну повітря, згідно з нормативами, дорівнює 6, якщо більше трьох осіб - 8.
3
Зверніть увагу на показник виробленого шуму. Для комфортної роботи він не повинен перевищувати 25-30 децибел, в іншому випадку звук вентилятора впливатиме на психіку дратівливо.
4
В вентилятор не повинна потрапляти волога, це може призвести до потрапляння води в повітропровід і короткого замикання. Тому зупиніть свій вибір на пристрої в бризгозащищенном виконання. Також у продажу є вентилятори, забезпечені контролером вологості. Коли її рівень перевищить деяке значення, прилад видалить повітря, насичене вологою.
5
Встановлюючи вентилятор, врахуйте також можливість встраїваємость його в загальну систему кондиціонування в будинку, якщо така присутня. Це важливо, тому що рух повітряних мас - складна і тонка завдання, яке легко може бути порушена установкою нового, невідповідного по потужності пристрою.
6
У багатоквартирному будинку, де дим з квартир кращих сусідів поширюється по всій вентшахта, доцільно використовувати пристрій із зворотним клапаном. Такий функціональний вентилятор, витягаючи повітря з ванної кімнати, не дозволяє йому надходити всередину приміщення з вентиляційного каналу, навіть перебуваючи у вимкненому стані.