Як вибрати модем для ноутбука. Як вибрати мобільний модем для ноутбука.

Для підключення мобільного комп'ютера до інтернету прийнято використовувати Wi-Fi-адаптери або модеми різного типу. Щоб у вас не виникло проблем з виходом в мережу, необхідно правильно вибрати модем, який підійде для конкретних цілей.
Інструкція
1
Почніть з визначення типу модему для мобільного комп'ютера. Ці пристрої бувають внутрішніми і зовнішніми. Перший тип підключається до слота системної плати, а другий - до порту USB.
2
Якщо у вас не виникне проблем з розбиранням ноутбука і установкою додаткового пристрою, придбайте внутрішній модем. Даний підхід дозволить зберегти USB-порти вільними. Крім того, таке обладнання займає порівняно мало місця.
3
У тій ситуації, коли у мобільного комп'ютера не закінчився термін гарантійного обслуговування, придбайте зовнішній модем, що підключається до USB-інтерфейсу.
4
Вивчіть технічні характеристики обраного устаткування. Для початку уточніть, з мережами якого виду працює модем. Це можуть бути мережі операторів стільникового зв'язку (GPRS, 3G і 4G) і різні бездротові канали, наприклад WiMax.
5
Уточніть максимальну швидкість передачі даних, що надається стільниковим оператором або провайдером, послугами якого ви будете користуватися. На підставі отриманих відомостей виберіть модем. Його пропускна здатність не повинна бути нижче швидкості доступу в інтернет, заявленої провайдером.
6
Зверніть увагу на можливість підключення до мереж різних операторів. Певна частина модемів розрахована на використання конкретного провайдера. Найчастіше такі пристрої продаються в салонах стільникового зв'язку, закріплених за певним оператором.
7
Перед купівлею підключіть модем до мобільного комп'ютера. Деякі пристрої настільки громіздкі, що можуть перекривати сусідні USB-порти ноутбука. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, виберіть модем меншого розміру. Іноді в таких ситуаціях розумніше використовувати USB-подовжувач. Його застосування також дозволить домогтися високого рівня сигналу в певних зонах.