Як вплести стрічку в волосся. Як зробити афрокоси.

Зачіска, прикрашена стрічками, виглядають свіжо, креативно і натякає на те, що її власниця - творча натура. Пишні капронові банти залиште першокласниця. Дорослі дівчата прикрашають волосся тонкими шовковими стрічками, плетеними шнурками і навіть клаптиками, вирізаними зі старих суконь.
Вам знадобиться
  • - гребінець;
  • - стрічки;
  • - невидимки;
  • - тонкі гумки.
Інструкція
1
Оберіть стрічки, які підходять до стилю і кольору костюма. Дрібненько коктейльне плаття виграє від сусідства з атласною стрічкою в тон, ансамблю в фольклорному стилі доповніть строкатими плетеними шнурками, а незвичайний річний наряд прикрасять різнокольорові смуги бавовняної тканини.
2
Спробуйте заплести просту косу з довгою стрічкою. Розчешіть волосся, закріпіть їх в низький хвіст на потилиці. Нешироку атласну стрічку, відповідну до кольору волосся, пов'яжіть на голову трохи вище лінії лоба і закріпіть її на скронях невидимками. Оберніть стрічкою гумку, хвіст розділіть на три пасма, до крайніх приєднаєте кінці стрічки і заплетене волосся в косу.
3
Наряди в модному стилі хіпі доповнять різнокольорові бавовняні стрічки. Розчешіть волосся, відокремте дві широкі пасма по обидві сторони особи. З кожної пасма заплетене по три тонкі косички. На самому початку плетіння до пасмам приєднаєте тонку і довгу смугу тканини. Закінчивши косички, закріпіть на кінцях різнокольорові намистинки.
4
Дуже елегантно виглядає і класичні французькі плетінки. Розділіть волосся прямим або косим проділом. Візьміть в руку пасмо волосся по одну сторону від проділу, розділіть її на три пасма і починайте плести кіску, поступово вплітаючи в неї вільні волосся. Косу можна укладати вільно або плести досить туго - залежно від цього вона ляже нижче лінії вух або підніметься до верхівки.
5
Доведіть плетіння до потилиці і закріпіть косу затискачем. Повторіть прийом з другої сторони проділу, стежачи, щоб зачіска виходила симетричною. Дійшовши до потилиці, зніміть затискач з першої косички і з'єднайте її з другої, зав'язавши тонкої гумкою в хвіст. Розділіть волосся на три пасма, візьміть стрічку і з'єднайте її з двома пасмами по краях. Заплетіть косу. Її можна залишити вільно спадати уздовж спини або підвернути на потилиці, сховавши кінчики волосся під гумку. Якщо ви вибрали другий варіант, вільні кінці стрічки зав'яжіть великим плоским бантом поверх коси.