Як говорити про підвищення зарплати.

Співробітник, який упевнений, що заслуговує підвищення зарплати, може спробувати поговорити про це з начальством. Зрозуміло, така розмова доречний тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що керівництво не віддасть перевагу найняти нового працівника замість того, щоб платити більше вам.
Інструкція
1
Ретельно продумайте свої доводи. Заява, що інший співробітник, менш гідний, ніж ви, заробляє більше, вагомим аргументом не є. Також не варто погрожувати звільненням, оскільки це може бути навіть на руку начальству. Вагомими можуть вважатися наступні аргументи: збільшення обсягу роботи або рівня відповідальності, необхідність виконувати складнішу роботу, ніж раніше, підвищення кваліфікації співробітника, розширення обов'язків і т.п. Також ви можете вимагати прибавки, якщо зарплата дуже низька за мірками сучасного ринку.
2
Правильно вибирайте момент. Наприклад, якщо ви кілька днів тому закінчили дуже важливий, складний і значимий для фірми проект, уклали вигідний контракт, впоралися з дуже важким завданням і т.п., можна спробувати поговорити з начальством про надбавку до зарплати. Якщо воно вміє цінувати хороших співробітників, то напевно врахує ваше прохання. Пам'ятайте також, що фінансові справи компанії при цьому повинні йти добре, інакше збільшення витрат буде невигідним або навіть неможливим.
3
Відкиньте емоції і приводите тільки конкретні факти, що стосуються вашої роботи. Не потрібно кричати, що ви давно працюєте в цій організації, а вам ні разу не дали прибавки до зарплати. Не розказуйте про свій важкому матеріальному становищі і не тисніть на жалість. Приводьте факти, бажано підкріплені цифрами. Наприклад, зберіть статистику і повідомте, скільки в середньому заробляє фахівець вашого рівня на аналогічній посаді. Підрахуйте кількість вдалих проектів, розкажіть про користь, яку ви приносите компанії.
4
Визначте бажаний оклад. Керівник напевно запитає вас, яку суму ви хотіли б отримувати, і якщо вона здасться йому занадто великий, то навіть досить вдало проведена до цього бесіда про надбавку до платні пропаде даром. Зарплата, яку ви вимагаєте, повинна бути адекватною, тобто відповідає обсягу роботи і кількості посадових обов'язків, а також вашим заслугам. Спирайтеся на середньостатистичні дані про зарплату співробітників вашого міста, що займають аналогічну посаду.