Як вести себе з батьками хлопця.

Для багатьох дівчат знайомство і спілкування з батьками хлопця стає великою проблемою. Адже молодий особі так хочеться справити хороше враження і сподобатися самим близьким людям свого молодого людини, що вона починає вести себе неприродно, а це абсолютно не сприяє налагодженню добрих стосунків.
Інструкція
1
Постарайтеся завжди добре виглядати. Підбирайте для зустрічі з родичами молодої людини акуратну невизивают одяг. Відмовтеся на час від коротких спідниць, обтягуючих майок, сильного аромату духів. І краще прикрийте свої татуювання та пірсинг. Не паліть і не захоплюйтеся алкоголем у присутності родичів вашого хлопця.
2
Будьте люб'язні, ввічливі. Слідкуйте за тим, що і як ви говорите. Не використовуйте сленгові вислови, тим більше мат. Не варто розповідати батькам інтимні подробиці ваших відносин. Спілкуйтеся на нейтральні теми, ні в якому разі не зачіпайте політичні, релігійні, расові питання. Не сперечайтеся і не перебивайте. Утримайтеся від оціночних реплік щодо інтер'єру будинку батьків, їх сімейного укладу, захоплень. Постарайтеся більше слухати, ніж говорити.
3
Звертайтеся до батьків вашого друга на ім'я та батькові, а до молодої людини по імені. Відмовтеся від ласкавих виразів, таких як, наприклад, «лапочка» або «котик», в їх присутності. Чи не демонструйте відкрито перед батьками свої почуття одне до одного. Міцні обійми і поцілунки залиште для інтимної обстановки. Але не чиніть опір, якщо ваш друг пріобнімет вас або візьме за руку.
4
Допомагайте батькам, коли це доречно. Запропонуйте, наприклад, приготувати їжу, накрити на стіл, помити посуд. Але не будьте нав'язливі і не наполягайте, якщо ваша допомога не потрібна. Пам'ятайте, що в будинку батьків вашого хлопця ви гостя. Ніколи не конкурує з мамою обранця ні в якій області.
5
Заспокойтеся, якщо з перших днів у вас не вийшло завоювати прихильність його батьків. Найголовніше, що ви подобаєтеся їх синові. А на прояви агресії і невдоволення не звертайте уваги, залишайтеся завжди ввічливі і тактовні. Не критикуйте батьків, особливо в присутності молодої людини.