Як підключити віддалений робочий стіл.

Якщо ви працюєте на двох комп'ютерах, і, особливо, в тих випадках, коли вони знаходяться на різних територіях, вам може знадобитися зв'язок з другим ПК. Отримати віддалений доступ до робочого столу другого комп'ютера цілком можливо. Для цього можна скористатися спеціальною програми. Давайте розглянемо, як це можна зробити.
Вам знадобиться
  • Для того щоб підключитися до робочого столу другого комп'ютера вам буде потрібно отримати на це підключення згоду його власника, а також його id, пароль і програма TeamViewer.
Інструкція
1
Скачайте програму TeamViewer і встановіть її до себе на комп'ютер.
2
Запустіть TeamViewer. У новому вікні ви побачите свої дані, а також графа, в яку потрібно ввести id другого комп'ютера - його вам повинен сказати ваш партнер.
3
TeamViewer запропонує вам різні варіанти підключення. Виберіть той варіант, який вам більше сподобається. Натисніть на "Підключитися".
4
У вікні введіть пароль доступу до другого комп'ютера - його також візьміть у вашого колеги.
5
На робочому столі свого комп'ютера ви побачите робочий стіл комп'ютера свого партнера. Процес закінчено, ви підключили віддалений робочий стіл.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OrWBbDxvFXA
Зверніть увагу
Ви можете скористатися й іншою програмою для підключення віддаленого робочого стола, зараз таких програм досить багато. TeamViewer одна з найбільш доступних і простих у використанні.
Корисна порада
Після підключення ви зможете також працювати з файлами другого комп'ютера, і навіть скачувати їх до себе.