Як повернути кредитну карту.

Кредитна карта, на відміну від дебетової, дозволяє використовувати кошти, якими її користувач на даний момент не володіє. Гроші беруться в кредит, їх доводиться повертати банку з відсотками. Досить часто тримач кредитної картки, виплативши кредит, замислюється про те, як від неї відмовитися.
Інструкція
1
Умови користування кредитом залежать від випустив карту банку, іноді вони виявляються дуже невигідними. Навіть не користуючись картою, її власник деколи може опинитися в боржниках перед банком - наприклад, з карти можуть списуватися кошти за її обслуговування. Саме тому карту, якої ви не користуєтеся, краще повернути банку.
2
Позбутися від карти можна кількома способами. Найнадійніший полягає в тому, щоб особисто відвідати офіс видав картку банку і написати заяву на її закриття. Зверніть увагу на те, що карту повинні розрізати у вашій присутності. Не дозволяйте просто забрати картку, в цьому випадку ви ризикуєте зіткнутися з фактом шахрайства. Щоб гарантовано уникнути неприємностей, вимагайте документ, що підтверджує факт закриття карти і відсутності вашої заборгованості перед банком.
3
Менш надійним є спосіб закриття картки шляхом телефонного дзвінка в випустив її банк. Швидше за все, все пройде успішно, і картковий рахунок буде закритий, проте в цьому випадку вам доведеться вірити на слово співробітникам банку. Відомі випадки, коли люди, які закрили або заблокували кредитку, пізніше виявлялися перед банком в боржниках, при цьому співробітники банку відмовлялися підтвердити сам факт закриття карти.
4
Не забувайте про те, що кредитна карта є зручним, але досить ризикованим фінансовим інструментом. Витративши гроші банку і не повернувши їх вчасно, ви зіткнетеся зі штрафними санкціями, ваш борг почне досить швидко збільшуватися. Відсотки по кредиту досягають 20 і більше відсотків, тому повертати доведеться набагато більше витраченого.
5
Якщо банківська карта приваблює вас виключно зручністю зняття грошей і оплати послуг, користуйтеся дебетовою карткою. У цьому випадку ви гарантовано уникнете небезпеки опинитися у банку в боржниках, так як зможете користуватися лише тими засобами, які будуть на вашій картці.