Як додати на сайт карту.

Картографічні сервіси дозволять відвідувачам сайту наочно побачити потрібне розташування, а власникам ресурсу допоможуть в його просуванні. Найбільш затребуваними сервісами є Google.Maps і Яндекс-Карти.
Інструкція
1
Для додавання Яндекс-Карти перейдіть на сайт http://api.yandex.ru/maps/tools/constructor/. Якщо ви раніше працювали з системою і у вас є свій аккаунт, авторизуйтесь. Якщо ні, зареєструйтесь.
2
В поле, розташованому під картою, вкажіть потрібну адресу і клікніть по кнопці «Знайти». Як тільки система встановить необхідну місцезнаходження, розставте точку (або точки, якщо їх декілька). Однак пам'ятайте, що результатів пошуку може бути декілька, можливо, вам доведеться уточнити шуканий варіант.
3
У віконці з картою натисніть на інформацію, що з'явилася посилання «Поставити тут точку». Після цього ви зможете додати коментарі до об'єкта, а також вибрати оформлення точки (вказати її розмір і колір). Клікніть Ok.
4
До речі, вам доступно перетягування точки по карті. Для цього достатньо лише підвести до неї курсор, затиснувши ліву кнопку миші і потягнувши в потрібне місце розташування.
5
Якщо ви захочете створити декілька точок, скористайтеся кнопкою «Установка точок». Вона розташована на панелі інструментів у віконці. Подальший процес установки кожної з точок не буде нічим відрізнятися від того, що описаний в попередніх кроках.
6
Наступне, що ви повинні зробити - це клікнути на посилання «Код для вставки». Далі введіть адресу вашого сайту і виберіть графу «Отримати код карти».
7
Після цього вставте скопійований код на потрібну сторінку сайту (це може бути розділ «Контакти»).
8
Для додавання карти Google перейдіть на http://maps.google.com?hl=ru і наберіть необхідну адресу (країну, місто, вулицю, а також номер будинку). Клікніть на кнопку «Пошук». Далі на мапі повинен з'явитися шуканий об'єкт. Скопіювати код для вставки можна, скориставшись іконкою «Ланцюг».
9
Якщо ж ви перейдете по посиланню «Налаштування і попередній перегляд карти», то зможете редагувати користувача настройки (наприклад, встановлювати розмір карти).