Як визначити, що лізуть зуби.

Поява перших молочних зубів - найважливіший етап в житті вашого малюка. Їх прорізування прямо свідчить про те, що організм крихти готується до розширення раціону за рахунок твердої їжі. Однак сам процес прорізування не завжди проходить гладко і безболісно. Більшість дітей у цей період стають дратівливими і примхливими, а їх стан здоров'я різко погіршується. У такій ситуації важливо відрізнити симптоми, пов'язані з появою зубів, від ознак можливого захворювання.
Інструкція
1
Середній термін появи перших зубів - 6-8 місяців. Але можливі відхилення від нього на 2-3 місяці як в ту, так і в іншу сторону. У когось зуби з'являються вже в 4 місяці, а у кого-то перший різець вилазить лише до року. Тому орієнтуватися на конкретні терміни в даному питанні досить важко, кожна дитина індивідуальна.
2
Одним з найбільш красномовних симптомів прорізування зубів є рясна слинотеча. При цьому в куточках губ і на підборідді крихти з'являються червоні плями і невеликі прищики. Щоб зняти роздратування, акуратно протирайте обличчя дитини ніжними гігієнічними серветками або чистим хусткою і змащуйте дитячим кремом, який підходить для вашого малюка.
3
Прорізування молочних зубів викликає у дитини бажання покусати що-небудь тверде і таким чином «почухати» запалені ясна. Запропонуйте малюкові спеціальні зубні прорізувачі. Вони продаються в аптеці, і багато забезпечені ефектом охолодження. Щоб остудити такий гризунок, досить помістити його на 20 хвилин в холодильну камеру, а після віддати дитині. Придбайте декілька іграшок-прорізувачів, щоб можна було їх міняти.
4
Найбільш інтенсивний ріст зубів відбувається вночі, тому сон малюка стає неспокійним, а деякі діти взагалі не можуть спати. Щоб утішити дитину під час нічного пробудження і полегшити його страждання, прикладіть його до грудей. Це найбезпечніше і ефективне знеболюючий засіб. Запалені ясна малюка-искусственника змастіть спеціальним гелем з ефектом анестезії. Переконайтеся заздалегідь, що у дитини немає алергії на даний препарат.
5
Непрямими ознаками прорізування зубів є підвищення температури тіла і розлад стільця. У багатьох випадках запалені ясна дійсно можуть викликати подібні симптоми. При цьому необхідно ретельно стежити за станом дитини. Якщо збити високу температуру не виходить, а стілець не нормалізується протягом декількох діб, обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5rjIT5z78cA