Як відправити і продати картинку в інтернеті.

Копірайтинг є не єдиним способом продажу творів в інтернеті. Окрім текстів, торгувати можна і зображеннями. Для цього служать сайти, звані мікростоках.
Інструкція
1
Усвідомте різницю між термінами «фотобанк» і «мікросток». Фотобанком можна назвати будь-яку службу, що дозволяє поширювати фотознімки або інші зображення плату або безоплатно. Мікростоках само називається лише такий фотобанк, до участі в якому допускаються непрофесійні фотографи. Якщо він є платним, то гонорари в ньому помітно менше, ніж у професійному фотобанку, а й вимоги до якості занижені до такої міри, що дозволяють обходитися без студійної апаратури.
2
Зареєструйтеся на одному або декількох платних мікростоках, наприклад, Fotolia, Istockfoto, Shutterstock, Dreamstime. При виборі сайту керуйтеся наступними критеріями: спосіб отримання гонорарів (електронні гроші, банківський переказ), наявність автоматичної виплати податку на доходи, вимоги до дозволу зображень, можливість укладення неисключительного договору (тоді один і той же знімок можна буде виставити на продаж відразу на двох або декількох мікростоках), можливість продати одну і ту ж роботу на одному і тому ж мікростоках кілька разів. Відразу відкидайте пропозиції, що припускають платну реєстрацію.
3
Придбайте якісний цифровий фотоапарат - хоча б був у вжитку, але що володіє не тільки великої матрицею, але і хорошою оптикою (саме з другої причини стільниковий телефон, навіть з 5-мегапіксельною камерою, для виготовлення знімків на продаж малопридатний). Якщо ваша робота виявиться ефективною, ця інвестиція швидко окупиться, оскільки чим краще виконані знімки, тим більша ймовірність, що їх придбають. Початківцям фотографам не рекомендується відразу купувати дзеркальний апарат - в недосвідчених руках він буде знімати навіть гірше звичайного. Вкласти кошти в «дзеркалку» можна потім, коли нагромадяться досвід, і кошти.
4
Якщо ви бажаєте почати роботу без попередніх вкладень коштів у фотоапарат, знайдіть такий сайт, де можна продавати твори комп'ютерної графіки. Освойте одну з програм для створення зображень на комп'ютері. Починати краще з безкоштовного пакету Inkscape, а після накопичення коштів від продажу зображень можна купити платну програму Corel Draw або Adobe Illustrator (або вкласти ці кошти в фотоапарат і замість творів комп'ютерної графіки почати продавати фотознімки).
5
Дізнайтеся, зображення якої тематики найкраще продаються на тому мікростоках, де ви збираєтеся працювати. Саме такі знімки або картинки і виставляйте на продаж найчастіше. При створенні творів повністю дотримуйте вимоги до них. Оскільки гонорар за знімок визначається його вирішенням, не зменшуйте його штучно, за винятком випадків, коли це дозволяє приховати дефекти зйомки. І ні в якому разі не намагайтеся зайнятися плагіатом - це обов'язково виявлять і присічуть. Навіть якщо вас не притягнуть до відповідальності, можливість продавати зображення на тому сайті, де вас викрили в плагіаті, виявиться закритою для вас назавжди. Не допускайте попадання в кадр охоронюваних творів, у тому числі, архітектури. Крім авторського права, дотримуйте право на зображення громадянина, регульоване статтею 152.1 ГК РФ. На деяких сайтах заборонено продаж зображень предметів з добре помітними товарними знаками - в цьому випадку видаляйте зі знімків логотипи.