Як відображати icq-статус на сайті.

Якщо служба ICQ використовується як канал зв'язку з клієнтами, на сайті організації можна розмістити індикатор статусу консультанта. Він буде видно всім відвідувачам сайту, включаючи тих з них, які в даний момент не користуються ICQ.
Інструкція
1
Налаштуйте свій ICQ-клієнт таким чином, щоб перегляд статусу ICQ був дозволений всім, включаючи незареєстрованих користувачів і пошукові системи. Спосіб здійснення такого налаштування залежить від того, яким ви користуєтеся клієнтом. Наприклад, в офіційному клієнті: «Параметри конфіденційності» - «Показувати мій ICQ-статус користувачам мережі», в Miranda: «Мережа» - «ICQ» - «Показувати мій статус на сайтах (Web Aware)», в QIP - вкладка «Загальні »-« Показувати мій онлайн-статус для web і пошуку ». Врахуйте, що після такої перенастроювання ви більше не зможете використовувати невидимість - люди, які побажають дізнатися, чи перебуваєте ви в мережі, зможуть отримати цю інформацію, навіть не запускаючи клієнт.
2
Переконайтеся, що налаштування здійснена успішно. Для цього скопіюйте в буфер обміну наступний рядок: http://status.icq.com/online.gif"? Icq = number & img = imageЧтоби скопіювати рядок, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl-C (латинська) або Ctrl-Ins. Тепер відкрийте в браузері нову вкладку, натисніть на поле для URL, після чого вставте рядок з буфера: Ctrl-V або Shift-Ins. Замініть слово number на свій номер ICQ, а слово image - на число 5. Натисніть Enter.
3
У разі якщо завантажиться зображення сірої ромашки, значить, настройка здійснена некоректно. Якщо ж ромашка буде мати червоний або зелений колір (залежно від вашого статусу), це означатиме, що все зроблено правильно. Змінюючи число 5 на інші, в межах від 0 до 27 включно, виберіть той індикатор статусу, який сподобається вам найбільше.
4
В потрібне місце вихідного тексту HTML-сторінки, на якій повинен відображатися ваш статус, помістіть такий фрагмент коду: , де number - ваш номер ICQ, а image - сподобався вам номер картінкі.Сохранів HTML-файл на сервері, перезавантажте сторінку та перевірте, чи відображається індикатор. Змініть статус, знову перезавантажте сторінку, і переконайтеся, що змінилося і стан індикатора.